Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Tarnów
Oświęcim
Nowy Sącz
Olkusz
Warszawa
Radom
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką italianistyki. Uczę w szkole językowej. Od dziesięciu lat udzielam lekcji prywatnych, ponieważ to moja wielka pasja. Uczę od podstaw, ale pomagam też dzieciom i młodzieży w nauce włoskiego, nadrabiam zaległości szkolne, przygotowuję do konkursów i olimpiad. Prowadzę zajęcia pod kątem matury, egzaminów na studiach oraz certyfikatów. 

Lekcje odbywają się w Krakowie, niedaleko przystanku Biprostal..Na życzenie klienta wystawiam faktury.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Magdalena

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Pani Magdalena udzielała korepetycji z angielskiego mojemy synowi od października 2019 do czerwca 2020. Celem było przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty. Po 2 - 3 lekcjach dodatkowy angielski stał się wydrzeniem, na które syn czekał przez weekend. Pani Magdalena wzmocniła wiarę w siebie i motywację u syna. Po 2 miesiącach zaczął przynosić tylko 5 tki i 6 tki. W ferie zimowe syn poprosił
o dodatkowe lekcje, w czasie kwarantanny również. Lekcje u Pani Magdaleny opisywał jako czas niezwykłego skupienia i przyjemnego „flow”. Syn zdał egzamin na 95%.
Polecam korepetycje u Pani Magdaleny, nie tylko rodzicom dzieci. Gdyby była tu ocena celujący – taką bym wybrała: za przygotowanie merytoryczne ale i pedagogicze, uwagę Pani Magdaleny skupioną na indywidualnym podejściu do ucznia i odpowiedzialność za wynik końcowy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.