Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 / 45 min

Bogusia

Opis ogłoszenia

JĘZYK WŁOSKI - przyjazna atmosfera, nauka na wszystkich poziomach zaawansowania - lektor z odpowiednim wykształceniem merytorycznym i metodycznym serdecznie zaprasza do współpracy dorosłych, młodzież i dzieci od lat 5!

Dojazd do ucznia na terenie Warszawy, doświadczenie w prowadzeniu zróżnicowanych lekcji z wykorzystaniem motywujących, nowych technologii i własnych sprawdzonych materiałów, jak również prawdziwa pasja i miłość do nauczania będą gwarantowały realne efekty osiągane przez Państwa lub Państwa pociechy!

Przygotowanie do wszelkiego rodzaju egzaminów językowych do poziomu C2, egzaminu gimnazjalnego, matury, konwersacji i języka biznesowego, jak również przygotowanie do prowadzenia zajęć w ramach języka specjalistycznego (prawniczego, lotniczego, finansowego i wielu innych).

Indywidualne dopasowanie do KAŻDEGO Ucznia w ramach dostępnej bogatej bazy materiałów i książek.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych Uczniów :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.