Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Grójec
Warka
Białobrzegi
Łochów
Ostrówek
Wyszków
Tłuszcz
Chrzęsne

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/53 opinie
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
20 listopada 2018

Najpierw obiecała ze będzie przyjeżdżać na miejsce na korepetycje a teraz jej nie pasuje i chce poprowadzić lekcje przez Skype bo się nie wyrabia. Nie polecam na początku jest dobrze a potem wszystko się psuje.

avatar
maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2015

wszystko na najwyższym poziomie, polecam!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2015

Wspaniała, wyjątkowo serdeczna i kulturalna nauczycielka,odważna.obowiązkowa,wrażliwa i wyrozumiała wobec uczniów niepełnosprawnych.Tak młody iwyjątkowy nauczyciel to prawdziwy klejnot i skarb w dzisiejszych czasach pełnych chciwości znieczulicy społecznej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.