Magdalena Kunda

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Język polski30 - 40 / 60 min

Magdalena Kunda

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię Magda. Jestem studentką pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam IV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Lubię dzieci, a nauczanie sprawia mi satysfakcję i daje potężnego kopa motywacyjnego. Swoją przyszłą karierę zawodową chciałabym związać właśnie z pracą z młodymi ludźmi, ponieważ głęboko wierzę w powiedzenie "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąca".
Interesuję się szeroko pojętą edukacją i sposobami nauki. Aktywnie szukam nowych, lepszych rozwiązań i wypróbowuję je najpierw na sobie, a wszelkie metody, które u mnie przyniosły sukces - przenoszę do swojej pracy. Podczas prowadzenia zajęć stosuję indywidualne podejście, dopasowane do każdego ucznia, a także celu, który chcemy razem osiągnąć. Ogromnie wierzę w sens edukacji i pragnę pokazać dzieciom, że nauka jest niesamowicie interesująca i sprawia dużo radości! Właśnie to stawiam za główny cel - rozbudzenie w dziecku chęci do nauki, gdyż jestem przekonana, że w każdym z Nas drzemie ogromny potencjał i musimy przede wszystkim chcieć z niego skorzystać.
Serdecznie zapraszam na zajęcia ze mną. Zapewniam, że będzie to nowa, inspirująca przygoda, a nie czas zmarnowany na nudnym wklepywaniu do głowy kolejnych regułek.

Garść niezbędnych informacji organizacyjnych:

  • zajęcia odbywają się u mnie w mieszkaniu, w centrum Bydgoszczy, gdzie zapewniam odpowiednie warunki niezbędne do komfortowej i efektywnej nauki
  • możliwe jest prowadzenie zajęć u ucznia, jednak nie każdy ma w domu odpowiednie warunki do nauki, a w przypadku dzieci, które wykazują mniejszą chęć do nauki tym bardziej wskazane jest, aby uczyły się w miejscu innym niż własny pokój, gdzie są bardzo rozpraszane przez otoczenie
  • na pierwszych zajęciach wykonuję dzieciom test pod kątem preferencji do nauczania - sprawdzamy, czy jest ono słuchowcem, wzrokowcem, czy kinestetykiem. Ustalamy również cel zajęć, jakim może być np. nadrobienie zaległości szkolnych, przygotowanie do Egzaminu Gimnazjalnego, bądź poszerzenie wiedzy z danego przedmiotu. Określam również poziom wiedzy dziecka. Na podstawie tych informacji przygotowuję plan nauki, który później zatwierdzają rodzice.
  • podczas zajęć stosuję różne techniki wspomagające koncentrację i zainteresowanie przedmiotem, tak aby lepiej wykorzystać czas zajęć
  • przykładam dużą wagę do systematyczności, którą uważam za klucz do sukcesu, więc w przypadku odwołania zajęć przeze mnie, bądź przez ucznia staram się, aby mogły się one odbyć w jak najbliższym, dogodnym dla obu stron terminie.

Opłaty za zajęcia:

  • koszt 60 min zajęć u nauczyciela - 30 zł, u ucznia - 40 zł
  • pierwsze zajęcia u nauczyciela - darmowe, u ucznia - 10 zł
  • jednorazowa opłata za 5 lekcji - 10% zniżki
  • możliwość negocjacji ceny przy spotkaniach częstszych niż raz w tygodniu

Kontakt
Do 17 września kontakt tylko mailowy z powodu pobytu za granicą.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.