Maciek Świędrych

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (leśnica +2)

Maciek Świędrych

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Maciek Świędrych

O mnie

Jestem studentem II roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Chętnie pomogę Ci z przyswojeniem materiału z biologii i chemii na każdym poziomie od szkoły podstawowej do egzaminu maturalnego. Sam niedawno zdawałem maturę z obu tych przedmiotów, więc wiem jak się do nich przygotować tak, aby dostać się na wymarzone studia. Sposób prowadzenia zajęć dostosuję do Twoich potrzeb i preferencji. Zajęcia prowadzę online, z użyciem tablicy i tabletu graficznego. Zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Polecam bardzo rzeczowy i kompetentny korepetytor

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.