Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Samoobrona100 - 200 / 60 min

Maciek

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz praktycznej, niepolegajacej na sile skutecznej samoobrony, takiej która da ci przewagę nawet przeciwko dużo większym i silniejszym. To jest to nauka dla ciebie. Nie nauczę cię ściem typu: twoja porażka to wina stresu! Czy wina tego że przeciwnik zna twoje techniki… Naprawdę? Skuteczna technika jest skuteczna.

Ja nauczę cię za to technik skutecznych podczas stresu, który zawsze występuje przy realnej walce.

Pokaże ci Słabe punkty (nie takie jak na yt wktorych oprócz oczywistych większość niedziała) w które gdy nacisniesz odpowiednią częścią ciała pod odpowiednim kątem, wtedy odniesie efekt nawet na naprawdę silnych fizycznie ludzi.

Jeśli jesteś gotowy napisz na Skype wtedy ustalimy terminy, trening u ciebie w domu lub w jakimś spokojnym miesjcu.

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 18:00
Wtorek11:00 - 18:00
Środa11:00 - 18:00
Czwartek11:00 - 18:00
Piątek11:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.