Maciej Hodór

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Iwona
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 sierpnia 2017

  Chciałam serdecznie polecić Pana Macieja jako korepetytora z zakresu historii i politologii. Ogromna wiedza, łatwy przekaz informacji i profesjonalne podejście do studenta to jego największe atuty. Pan Maciek pomógł mi nadrobić zaleglości na studiach, co więcej mogłam na niego liczyć w kwestii pisania prac naukowych. Dzięki niemu nielubiane przeze mnie przedmioty stały się moimi ulubionymi! Nauka z Panem Maciejem to sama przyjemność. POLECAM!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.