Maciej Gwiazda

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno
Gdańsk (Przymorze)

Opis ogłoszenia

Witam ! Jestem studentem III roku inżynierskiego na kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Gdańskiej :) Chętnie nauczę podstaw do egzaminu na architekturę kandydatów z liceum, a także hobbistów z gimnazjum. Przybliżę pojęcie perspektywy i aksonometrii a także wprowadzę w geometrię rysunkową. Polecam się również dla osób, które nie chcą się wiązać z architekturą, ale dla osobistych celów chcą nauczyć się rysować ;)

Koszt to 35 zł za godzinę zajęć :)

SERDECZNIE ZAPRASZAM !

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.