Maciej Schmidt

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język angielski110 - 140 / 45 min

Maciej Schmidt

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/567 opinii

Opis ogłoszenia

[I teach in German as well] ANGIELSKI Z PROFESJONALISTĄ

Byłem zastępca redaktora naczelnego takich magazynów jak Warsaw Business Journal, Irish Independent, Financial Times.

Język angielski mam opanowany na takim poziomie, iż wielu native speakerów nie może się nim pochwalić. Bo nie ma w swoim dorobku setek publikacji w języku angielskim. Angielskiego uczę od ponad 10 lat.

Nauczam angielskiego na wszystkich poziomach prowadząc głownie konwersacje. To jest najskuteczniejsza metoda. Nie używam języka polskiego o ile to jest możliwe, aby uczeń mnie zrozumiał.

Zapraszam zainteresowanych. Lekcje tylko przez skypa.

W przypadku wykupienia pakietów lekcji 10, 20, 30 lub 40 do wykorzystania daję zniżkę i lekcje są do wykorzystania w przeciągu jednego roku. Nie ma zwrotu środków w przypadku rezygnacji ucznia w trakcje trwania kursu Decydujesz się na współpracę więc traktuj ją poważnie, ponieważ ja Ciebie traktuje poważnie i masz czas na wykorzystanie wykupionych lekcji w przeciągu 12 miesięcy. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Jagieloński
Magister
Lingwistyka stosowana
10.2017 - 06.2020
University of Munich
Doktor
Prawo handlowe
Kursy i szkolenia
06.2015
GOETHE-ZERTIFIKAT C2: GROSSES DEUTSCHES SPRACHDIPLOM
Doświadczenie
06.2014 - 11.2017
UBS BANK
zarządzanie różnego rodzaju projektami korporacyjnymi wewnątrz banku

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 67
avatar
Wiesław z Genewy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2021

Udało mi się zdać egzamin C2 dzięki pomocy i intensywnym lekcjom z panem Maciejem, obecnie ćwiczę także mój angielski aby również osiągnąć poziom biegłości C2

avatar
Iwona z Zurichu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Dzięki konwersacjom z Maciejem udało mi się przełamać barierę w mówieniu oraz świetnie wypadłam na rozmowie o pracę w banku w Zurichu. Polecam każdemu.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Pracuję jako lekarz w Niemczech, z Maciejem mam zarówno lekcje niemieckiego jaki angielskiego na poziomie C1/C2 i bardzo sobie chwalę takie połączenie języków. O wiele szybciej wtedy udaje mi się poprawić mój poziom konwersacji również na tematy nie związane tylko z moją pracą. Jestem bardzo zadowolona z moich postępów językowych po pół roku nauki z Maciejem. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Zdałam maturę rozszerzona z niemieckiego z świetnym wynikiem. Bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do niej i do studiów w Zurichu. Będę polecać Pana dalej.

avatar
Magda K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Mieszkam w Nowym Jorku pracując w banku inwestycyjnym i potrzebowałam w ciągu 6 miesięcy opanować język niemiecki w stopniu płynności zawodowej. Uczyłam się już kiedyś niemieckiego w high school ale miałam kilku letnią przerwę. Zajęcia online z Maciejem w 100% spełniły moje oczekiwania. Polecam

avatar
Angelika ze Szwajcarii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Trafiłam na Macieja przez koleżankę, która mieszka w Zurichu i uczy się niemieckiego z Maciejem. Ja także potrzebowałam żywego języka do pracy gdyż nie jestem biegła w mówieniu. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Polecam Angelika z Zug.

Maciej Schmidt

Dziękuje cieszę się że zajęcia sie Tobie podobają i że robisz postępy.

avatar
Jarosław z Zurichu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Udało mi się dzięki Maciejowi przeskoczyć z poziomu B1 na C1 w ciągu 8 miesięcy. Bardzo praktyczne lekcje szczególnie z zakresu mówienia.

avatar
Michał z Warszawy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Polecam lekcje online z Panem Maciejem. Mój niemiecki to poziom B1 według certyfikatu który udało mi się ostatnio zdobyć, ale dzięki rozwojowi kompetencji mówienia po niemiecku z Panem Macieje udało mi się dostać pracę, gdzie pracodawca wymagał znajomości na poziomie C1. W każdej pracy używamy ograniczony zasób zwrotów dlatego dzięki konwersacjom które mam online od 2 miesięcy udało mi się przekonać pracodawcę, iż moje kompetencje z niemieckiego są znacznie wyższe. Co więcej Pan Maciej szkoli wielu headhunterów z niemieckiego i angielskiego, dzięki czemu o wiele łatwiej dostać pracę z jego polecenia. Dzięki bardzo za pomoc.

avatar
Krystyna z Monachium
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Mieszkam w Niemczech, po pół roku intensywnej nauki, dużej ilości zadań domowych jakie dostawałam od Pana Macieja udało mi się w końcu zdać egzamin C1 Goethe Institute. Chciałam zdawać B2, ale Maciej mnie namówił na C1 gdyż to jest egzamin który łatwiej zdać nić B2 i miał rację podchodziłam do B2 dwa razy i nie mogłam zdać, pamiętam, iż z moim egzaminem z angielskiego było podobnie CPE był łatwiejszy do zdania niż CAE, ze względu na specyfikę gramatyki i tekstów. Co więcej zdanie egzaminu na C1 z języka niemieckiego nie gwarantuje nam że będziemy swobodnie komunikować się w tym języku. U Macieja dużo czasu poświeciliśmy na konwersacje dzięki czemu nie mam problemu i obaw o mówienie. Będę polecać dalej. Pozdrawiam Krystyna z Monachium

Maciej Schmidt

dziękuję za pochlebną opnię. Zawsze uważam, iż stawianie poprzeczki wyżej ma sens dlatego cieszę się iż udało się Tobie zdać C1.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Pan Maciej to najlepszy nauczyciel niemieckiego. Zawsze świetnie przygotowany do zajęć oraz punktualny. Efekty widzialam juz po kilku zajeciach. Pomógł mi również gdy zmieniłam pracę w Szwajcarii I potrzebowałam dobrego CV.
Zdecydowanie polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 lutego 2020

NIE polecam korepetycji u pana Macieja. Pan Maciej ma niepoważne podejście do swoich uczniów. Zapomina o umówionych terminach, ignoruje wiadomości, ewentualnie serwuje zdawkowe i niestosowne odpowiedzi, w których tłumaczy swoją niekompetencję. Dwa razy umawiałam się na lekcję z tym panem i dwa razy korepetytor zapomniał o umówionych lekcjach, co wnioskuje brakiem poinformowania mnie i koniecznością upominania się o te lekcje. Chciałabym zaznaczyć, że do drugiej lekcji nawet nie doszło, gdyż po dwóch tygodniach ignorancji ze strony korepetytora zdecydowałam się zrezygnować z nauki, argumentując to również tym, że diametralnie zmieniła się moja sytuacja finansowa (mój tata stracił pracę) i nie stać mnie na drogie lekcje u pana Macieja. Niestety, pan Maciej, mimo kilkukrotnych próśb i tłumaczenia z mojej strony, postanowił nadal mnie ignorować i unikać oraz PRZYWŁASZCZYĆ sobie pieniądze opłacone ZA DWIE LEKCJE Z GÓRY w kwocie 180 zł. Brak profesonalizmu i zwyczajne oszustwo. Proszę uważać i nie przelewać temu panu pieniędzy z wyprzedzeniem czasowym.

Maciej Schmidt

Po paru latach nauki w końcu się dorobiłem i ja opnii negatywnej od osoby ktora przekladała zajęcia, po pierwszych zajęciach sms że musi przełożyć lekcje, dostała zwrot pieniędzy 180 zl a po mimo tego bezczelnie kłamie i nazywa mnie publicznie oszustem. Nie pozostaje mi nic innego jak wystąpić na drogę sądową bo nazywanie kogoś oszustem publicznie podlega pod określony paragraf.

avatar
Daria z Warszawy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Pan Maciej robił copy writing naszej strony internetowej z niemieckiego na angielski. Super profesjonalista w każdym calu znający się na niuansach biznesowych zarówno w Niemczech jak i Wielkiej Brytanii. Nasza strona internetowa po angielsku zyskuje na popularności, gdyby teksty zostały żywcem przetłumaczone z języka niemieckiego na angielski zawierałyby dużo niezrozumiałej terminologii dla klienta anglojęzycznego. Wyszedł super tekst po angielsku. Dziękujemy bardzo i będziemy polecać dalej

avatar
Karol z Londynu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Mieszkam w Londynie pracuję w finansach i od ponad roku uczę się niemieckiego poprzez skypa u Macieja. Lekcje są super nastawione na komunikację w języku niemieckim i dużo mi dają, gdyż Maciej przygotował mnie do egzaminu C1 z niemieckiego. Polecam.

avatar
Iwona Skrawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Pan Maciej świętnie przygotował moją córkę do matury z rozszerzonego niemieckiego, a w tym roku przygotowuje mojego syna do olimpiady z języka niemieckiego. Polecam każdemu lekcje na skype z Panem Maciejem.

avatar
Marek Włodarczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Jestem nauczycielem języka niemieckiego od 8 lat. Ponieważ czułem iż mój niemiecki stanął w miejscu, ciągle to samo słownictwo więc zdecydowałem się na konwersacje z Maciejem.

Zawsze mogę liczyć na ciekawe i bezstresowe zajęcia i rozmowę na różne tematy co sprawia iż czuję, że rozwijam się językowo.

Maciej zawsze wyjaśnia błędy, wskazuje rozwiązania, poprawia akcent. Na jednych zajęciach poszerzam nie tylko swoje słownictwo, ale także i wiedzę.

Polecam w 100%

avatar
Michał - SAP Polska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Maciej od roku współpracuję z nami w zakresie szkolenia naszych konsultantów IT z zakresu efektywnej komunikacji z klientem i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów.

Maciej Schmidt

Cieszę się, iż lekcje ze mną dają wymierne efekty.

avatar
Martyna Wojciechowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Mój syn uczy się u Macieja niemieckiego już drugi rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów. W rok nauczył się dużo więcej niż przez 3 lata w szkole lub i innych korepetytorów.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Potrzebowałam podszkolić mój niemiecki na rozmowę o pracę. Wybór Macieja był strzałem w dziesiątkę. Dostałam swoją wymarzoną pracę w Zurichu jako lekarz. Bedę polecać dalej i kontunuować współpracę z Maciejem.

avatar
Iwona (Londyn)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Przeniosłam się z pracy w Londynie do Frankfurtu. Mam spore doświadczenie w corporate finance w Goldman Sachs ale poszukiwałam nowych wyzwań poza GS.
Znajoma, która korzystała z lekcji u Macieja, poleciła mi jego usługi i myślę, iż to był bardzo dobry wybór. Mój poziom niemieckiego określiłabym na B1, ale po 5 miesiącach intensywnych lekcji na skype z Maciejem udało mi się dojść do takiego poziomu, iż swobodnie posługuję się jęsykiem niemieckim w mojej pracy. Polecam każdemu, kto miał problemy z motywacją.

Maciej Schmidt

Cieszę się że zajęcia ze mną spełniły Twoje oczekiwania.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Mam 52 lata i nie znałam wcale języka niemieckiego zaczynałam od zera. Po pół roku lekcji z panem Maciejem udało i się dojść do poziomu B1/B2 przy czym zajęcia mieliśmy codziennie. Pan Maciej jest bardzo elastyczny i umie się dopasować do oczekiwań klienta. Dzięki codziennym lekcjom na skypie oraz płatności z góry udało mi się także dostać korzystniejszą ofertę cenową. Zachęcam każdego do lekcji bo warto. Dostałam także pracę we Frankfurcie.

avatar
Rafał ze Szwecji
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Wylądowałem w pracy w Szwecji po moim 6 letnim pobycie w UK. Dostałem super pracę, ale musiałem nauczyć się szwedzkiego od podstaw do B1 w 3 miesiące. Lekcje z Carlosem okazały się bardzo dobrym wyborem. Dzięki codziennym naszym spotkaniom na skypie udało mi się po 3 miesiącach bardzo intensywnej nauki zdać egzamin B1 ze Szwedzkiego. Nawet ambitne cele są możliwe, ważne aby mieć właściwego nauczyciela, a takim bez wątpienia jest Carlos. Dzięki za pomoc. Będę polecać Ciebie dalej.

avatar
Iwona z Berlina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Pracuję w Berlinie jako Project Manager w dużym międzynarodowym start-up.
Maciej bardzo mi pomógł w poprawieniu i nabraniu płynności w komunikacji po niemiecku, a ponieważ nasze lekcje niemieckiego odbywały się po angielsku, również podszkoliłam mój niemiecki. Super lektor i super zajęcia przez skypa.

avatar
Kamil K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Maciej przygotował mnie do rozmowy o pracę w Szwajcarii w banku Credit Suisse. Nasze lekcje były bardzo intensywne bo codziennie mieliśmy spotkania na skype. Uważam, iż jest to bardzo dobra metoda nauki zwłaszcza jeśli ma się świetnego lektora. Polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Jestem lekarzem pracującym w Hamburgu. Z Maciejem mam regularne lekcje na skype i jestem z nich bardzo zadowolna. Dzięki jego pomocy zdałam B2 a teraz przygotowuje się do egzaminu C1. Polecam każdemu, bo lekcje są o wiele bardziej ciekawe niż na kursach w Goethe Institute.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Bardzo dobry lektor w 3 miesiące przygotował mnie do egzaminu B2, a miałem 3 letnią przerwę w nauce.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Maciej nie tylko świetnym nauczycielem, ale także od strony praktycznej zna się na podatkach w Niemczech i rozliczył mi mojego PITa zarówno w Polsce jak i w Niemczech. W Niemczech już dostałem zwrot podatku a Polsce jeszcze czekam jak to u nas. Polecam każdemu, bo jest to dużo tańsze niż korzystanie z pomdiotów, którm trzeba dać pełnomocnictwo do wszystkiego w Niemczech i nie ma zwrotu. Maciej przygotował mi deklaracje ja je wysłałem i dostałem zwrot na swoje konto w Polsce. Super…

avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Kiedy zaczynałem współpracę online z Maciejem mój poziom niemieckiego i angielskiego to B2. Po pół roku udało mi się zdać egzaminy z niemieckiego i angielskiego potwierdzający poziom C1. Regularne lekcje na skype dwa razy w tygodniu plus motywacja ze strony Macieja sprawiły, iż dało mi się osiągnąć wymarzony cel. Polecam każdemu.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Cieszę się iż trafiłam na lekcje z Maciejem. Koleżanka mi poleciła. Bardzo dobry lektor znający się na tym co robi. Polecam !!!!

avatar
Marek (Kraków)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Maciej jest lepszy niż wszyscy native speakerzy z niemieckiego z którymi miałem do czynienia. Świetnia naucza, motywuje a przy tym jest bardzo wymagający. Polecam każdemu, ja przygotowuję się z Maciejem do egzaminu C2. Lekcje mamy online, mam dużo zadań domowych. Cieszę się, że widzę duży postęp w tym jak się potrafię komunikować po niemiecku. Polecam każdemu sesje online z Maciejem.

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Po 10 letniej przerwie postanowiłem wrócić do nauki języka niemieckiego. Ze względu na brak czasu zdecydowałem się na zajęcia przez Skype. Dzięki Maciejowi, bardzo szybko przypomniałem to co umiałem i wskoczyłem na poziom B2. Jestem super zadowolony.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Zaczynałem lekcje z Maciejem dwa lata temu od zera, po tych dwóch latach i 4 lekcjach tygodniowo udało mi się dostać na studia podyplomowe w Niemczech i nie mam problemu ze swobodną komunikacją po niemiecku. Dzięki za pomoc, Będę polecać dalej.

avatar
Iwona z Warszawy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Bardzo polecam korepetycje z panem Maćkiem. Mój syn w ciągu roku z oceny niedostatecznej poprawił się na 6 z niemieckiego oraz pokochał ten język.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Jestem bardziej zadowolony z lekcji z Maciejem, niż z kilku native speakerów z którymi miałem lekcje. Polecam.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 lutego 2019

Z lekcji z Maciejem korzystam ja i moich dwóch synów. Świetnie zdana matura rozszerzona mojego syna utwierdza mnie w przekonaniu, że lekcje są na wysokim poziomie. Ja z kolei potrzebuje języka prawniczego i biznesowego.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Polecam lekcje z Maciejem, gdyż potrafi w prosty, przyjemny i przede wszystkim indywidualny sposób podejść do słuchacza. Każde zajęcia są inne i zawsze ciekawe, przez co nie ma nudy i rutyny. Polecam każdemu kto chce poprawić swój niemiecki w praktyce. Jacek Luczak - architekt www.spiralarchitect.eu

avatar
Zygmunt
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Maciejem. Swoją współpracę z Panem Maciejem zacząłem 10 miesięcy temy. Według mnie zrobiłem duże postępy dużo rozmów po niemiecku, każda minuta lekcji wykorzystana na 100%.

avatar
Marcin z Monachium
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Jestem architektem pracuje w Niemczech posługując się głównie językiem angielskim. Od 3 miesięcy mam zajęcia z niemickiego z Panem Maciejem, gdyż muszę zdać egzamin z niemieckiego na B2. Świetny lektor zawsze przygotowany. Polecam każdemu, gdyż łatwo nabiera się płynności w mówieniu.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

Mieszkamy w Szwajcarii ja i mój syn mamy lekcje niemieckiego z Panem Maciejem od ponad roku. Ja zdałam egzamin z niemieckiego na poziomie C1 a mój syn ma reularne lekcje 3 razy w tygodniu również przez skypa i jest w końcu zadowolony z nauczyciela. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć dobrego lektora, który umiałby zmotywować ucznia do pracy. Polecam każdemu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Mam zajęcia z Maciejem przez skypa. Próbowałam z różnymi native speakerami ale nie spełniali oni moich oczekiwań. Lekcje bardzo dynamiczne i interesujące. Polecam każdemu.

avatar
Marek Grzegorzewski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Mieszkam w Nowym Jorku i mam lekcje od 6 miesięcy z Maciejem. Super zajęcia. Zawsze miałem obiekcje przed lekcjami online ale życie mnie mile zaskoczyło.

avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Pracuje jako sales director w dużej firmie farmaceutycznej. Potrzebowałem podszkolić swój niemiecki, gdyż firma mi zaproponowała stanowisko w Basel. Dzięki Maciejowi w 3 miesiące nauki po godzinie każdego dnia osiągnąłem swój cel i mogę swobodnie rozmawiać w nowej pracy po niemiecku. Polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Maciej to lektor z najwyższej półki. Dzięki niestandardowym metodom pomaga osiągać wyniki o wiele szybciej, niż wydawałoby się to realne. Polecam osobom w każdym wieku oczekującym wysokiej jakości zajęć i widocznych rezultatów.

avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Dzięki pomocy Macieja udało mi się zdać maturę z niemieckiego rozszerzonego z bardzo dobrym wynikiem oraz dostałem się na wymarzony kierunek studiów w Zurichu. Polecam każdemu. Naprawdę super zajęcia przez skypa.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Praujce w banku Goldman Sachs i potrzebowałem w ciągu roku nauczyć się biegle niemieckiego. Z Maciejem udało mi się to osiągnąć w 9 miesięcy. Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Bardzo dobry. Polecam każdemu. Super lekcje jak dla mnie, a mieszkam w Szwajcarii.

avatar
Anna Polaszewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Mieszkam w Szwajcarii. Do Macieja trafiłam przez znajomą. Od 5 miesięcy uczę sie u Macieja angielskiego oraz niemeickiego i jestem bardzo zadowolona z postępów w mówieniu i pisaniu. Moje lekcje to kombinacja języka niemieckiego oraz angielskiego. Nie używam wcale języka polskiego.

Maciej Schmidt

Dziękuję za miłą opinię.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Naukę niemieckiego poleciła mi u Macieja moja szefowa. Pracuję w firmie farmaceutycznej w dziale eksportu. Potrzebowałem poprawić mój niemiecki w zakresie rozmów handlowych i negocjacji po niemiecku. U Macieja podszlifowałem swój niemiecki od strony praktycznej ucząc się dużo ciekawych zwrotów w języku niemieckim. Myślę, że to był bardzo trafny wybór.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Bardzo dobre lekcje niemieckiego w biznesie. Język bardzo konkretny, a nie podręcznikowy. Rozwijam nie tylko swój niemiecki ale także angielski, ponieważ sporo tłumaczymy z angielskiego na niemiecki. Dla mnie daje to o wiele lepsze efekty niż nauka dwóch języków osobno. Polecam lekcje u Macieja.

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2018

Dzięki Maciejowi w ciągu 8 miesięcy podszkoliłem swój niemiecki i angielski zarówno od strony biznesowej jak i życia codziennego oraz dostałem wymarzoną pracę w firmie McKinsey & Company.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Mieszkam w Szwajcarii w części włoskiej, gdzie pracuję jako pianistka. Potrzebowałam szybko podnieść mój poziom niemieckiego z A2 do C1 i zdać egzamin. Intensywna nauka oraz 3 godzin w tygodniu lekcji z Maciejem po pół roku przyniosło rezultat. Zdałam egzamin z niemieckiego na poziomie C1. Dzięki za ciekawe zajęcia i wsparcie.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Udało mi się zdać egzamin C1 Goethe-Institut z bardzo dobrym wynikiem. Polecam

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Uczę się u Macieja niemieckiego od roku zaczynałam od kompletnego zera po roku zdałam egzamin B2 Goethe Institute. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Andrzej moja córka miała zawsze z niemieckiego trójki po roku nauki u Macieja jej ocena na koniec gimnazjum to celujący. Polecam tego nauczyciela.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2017

Maciej bardzo dobrze mnie przygotował do rozmowy o pracę w banku UBS w Zurichu. Dostałam swoją wymarzoną pracę i przeprowadziłam się do Szwajcarii. Polecam

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Mój poziom języka to B2/C1, zależało mi na konwersacjach i odświeżeniu języka po długiej przerwie. Nauczyciel w 100% dostosował się do moich potrzeb i oczekiwań.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Profesjonalny, dobrze przygotowany, potrafiący dopasować zajęcia do wymagań ucznia. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Zdałąm egzamin B2 Goethe-Institut z bardzo dobrym wynikiem po 3 miesiecznym intensywnym przygotowaniu u Macieja. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Bardzo fajny nauczyciel z ciekawym podejściem. Dzięki Maciejowi zdałałam Goethe-Zertifikat C2 - GDS Großes Deutsches Sprachdiplom z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Jeden z najlepszych nauczycieli języka niemieckiego z jakim miałem przyjemność pracować. Potrafi nie tylko wytłumaczyć niuanse języka, ale również zachęcić do jego nauki, a w moim wypadku właśnie brak motywacji to był największy problem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2017

Bardzo fajne podejscie do klienta, duza dawka motywacji, ktora spowodowala, że wiecej czasu spedzam z jezykiem, zajęcia prowadzone bardzo ciekawe, elastyczne godziny.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Współpraca z Panem Maciejem rozpoczęła się w pierwszej klasie gimnazjum, gdy potrzebowałem pilnie dobrego korepetytora z języka niemieckiego. Dzięki jego pomocy udało mi się zdać dwa certyfikaty (na poziomie: B1 i C1) oraz dostać na międzynarodowe studia w Niemczech.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2017

Znakomity korepetytor! Zajęcia są bardzo interesujące i przemyślane. Polecam każdemu! Zdałam egzamin Prüfung Wirtschaftsdeutsch International z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Bardzo dobry lektor jezyka niemieckiego. Dostałem się na studia prawnicze we Frankfurcie nad Menem. Gorąco polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Świetny nauczyciel. Ciekawe lekcje prowadzone przez skype pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i energii. Sympatyczny korepetytor dokładnie tłumaczy i rzeczowo odpowiada na pytania. Polecam naukę niemieckiego z Maciejem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2016

Fantastyczne lekcje z duza doza dynamizmu oraz ciekawym slownictwem. Dzieki Maciejowi dostalam sie na wydzial prawa we Frankfurcie nad Menem.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Świetne konwersacje z niemieckiego. Polecam każdemu.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Bardzo ciekawe i dynamiczne lekcje poprzez skype. Polecam każdemu komu zależy aby nauczyć się mówić po niemiecku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.