Maciej Rokita - "Language master. Like your language"

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Pruszcz Gdański
Gdańsk
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Jestem abolswentem polskiego, niemieckiego i europejskiego prawa na Uniwersytecie Viadrina, a moją pasją i pracą jest tłumaczenie i nauczanie języków obcych. Pracuję obecnie w renomowanej szkole językowej, lecz fascynuje mnie wiedza o społeczeństwie, z której również przygotowywałem w przeszłości maturzystów. 

Uwaga - zajęcia dla ambitnych! Z drugiej strony aktywne i wciągające - nikt nie ma prawa się nudzić, zwłaszcza po wielu godzinach w szkole, kiedy mamy wreszcie czas skupić się na tym, na czym nam najbardziej zależy. Chętnie korzystam z szerokiej palety materiałów i pomocy dydaktycznych, a ważnym elementem zajęć pozostają prace domowe.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Maciej Rokita - "Language master. Like your language"
ul. Grunwaldzka 87c
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 6040032334

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

- Profesjonalizm
- Wyrozumiałość
- Pozytywne nastawienie

Nic dodać nic ująć !
Polecam z ręką na sercu :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Profesjonalna pomoc, niesamowity sposób przekazywania wiedzy, wszystko zrozumiałam, do tego niska cena i przyjemna atmosfera pracy, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.