Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Krowodrza +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem młodym lekarzem w trakcie stażu podyplomowego, doświadczonym w pracy z małymi dziećmi. Chciałbym zaoferować pomoc w nauczaniu początkowym (język polski, matematyka, angielski). Moja mama jest nauczycielką nauczania początkowego z 30-letnim doświadczeniem, co daje mi dostęp do materiałów pedagogicznych oraz radę w razie jakichkolwiek problemów. Potrafię zachęcić ucznia do nauki oraz pomóc mu zrozumieć zamiast tylko nauczyć się, o co jest bardzo trudno w licznych 30 osobowych klasach, gdzie uczeń wymagający trochę więcej czasu jest pozostawiony samemu sobie. Rozumiem, że zapracowani rodzice nie zawsze mają czas na pomoc dziecku w domu, dlatego dostosowuję się do wymagań czasowych i jestem otwarty na propozycje. Uważam, że żadnego ucznia nie można skreślić, bo bardzo często niepowodzenia w nauce wynikają z niedostatecznego czasu poświęconego na wytłumaczenie materiału. Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań.
Maciej Nowak - 667481432

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2018
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Magister
lekarski
Kursy i szkolenia
04.2005
FCE
02.2017
Common European Framework of Reference (CEFR)
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
Udzielanie korepetycji
Od początku studiów udzielam korepetycji z zakresu różnych przedmiotów - od nauki wczesnoszkolnej, poziomu gimnazjalnego i licealnego z matematyki oraz maturalnego z j. angielskiego.
02.2017 - 06.2017
Szpital uniwersytecki w Antwerpii
Wymagana dobra znajomość języka angielskiego medycznego.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.