Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Krowodrza +2)

O mnie

Z doświadczenia wiem jak istotna jest nauka od samego początku, stąd zawsze skupiam się na solidnym wytłumaczeniu podstaw do zbudowania fundamentów wiedzy. Strajk i przepełnione klasy to wystarczający powód, żeby zapewnić swojemu dziecku indywidualną opiekę nauczyciela. Zapraszam do kontaktu - Maciej Nowak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2018
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Magister
lekarski
Kursy i szkolenia
04.2005
FCE
02.2017
Common European Framework of Reference (CEFR)
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
Udzielanie korepetycji
Od początku studiów udzielam korepetycji z zakresu różnych przedmiotów - od nauki wczesnoszkolnej, poziomu gimnazjalnego i licealnego z matematyki oraz maturalnego z j. angielskiego.
02.2017 - 06.2017
Szpital uniwersytecki w Antwerpii
Wymagana dobra znajomość języka angielskiego medycznego.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.