Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Modelarstwo60 / 60 min

Maria

Opis ogłoszenia

Witam! 
Zapraszam po dużą dawkę wiedzy praktycznej i teoretycznej, która pomoże Ci dobrze zdać egzamin wstępny na kierunek Techniki Dentystyczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. 
Jestem absolwentką tego kierunku i na co dzień pracuję w zawodzie. :) W pracy wykonuję uzupelnienia stałe oraz wax-up’y, więc z anatomią zębów jestem za pan brat :) 
Chętnie pomogę i nakieruję Cię w odpowiednim przygotowaniu do egzaminu, w trakcie zajęć opowiem o anatomii zęba, udzielę informacji na temat egzaminu, studiów i przyszłej pracy. 

Zapraszam na 2 godzinne spotkania. W takim czasie wyrzeźbimy razem jednego zęba z wosku modelowego (taki sam będzie na egzaminie) na podstawie gipsowego modelu oraz omówię jego budowę. Zwrócę uwagę na najistotniejsze detale.

Zapewniam wszystkie materiały (wosk, nożyki, gipsowe modele).

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych! :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2018 - 06.2018
Gdański Uniwersytet Medyczny
Licencjat
Techniki Dentystyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2016 - aktualnie
Licencjonowany Technik Dentystyczny

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.