Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Lublin
Język niemiecki90 - 100 / 60 min

Mateusz

Opis ogłoszenia

Zapraszam wszystkich chętnych na zajęcia indywidualne, na których, w zależności od potrzeb, nauczą się Państwo mówić, poprawią gramatykę i rozwinął pozostałe sprawności językowe. Od dziesięciu lat zajmuję się uczeniem języka kursantów w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, dlateto rozumiem, jak ważne jest indywidualne podejście. W zawiązku z tym ze swojej strony zapewniam wszystkie niezbędne materiały dobrane indywidualnie i zgodnie z potrzebami ucznia.

OFERUJĘ:
- lekcje języka na wszystkich poziomach zaawansowania
- zajęcia konwersacyjne
- naukę gramatyki
- przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego, certyfikatów
- pomoc w odrabianiu prac domowych

O MNIE:
Jestem absolwentem germanistyki, jako drugi fakultet wybrałem psychologię, którą ciągle studiuję. Wiedza psychologiczna ma bezpośrednie przełożenie na stosowane przeze mnie metody, ponieważ pokazuję swoim uczniom nie tylko czego mają się uczyć, ale także jak mogą to zrobić.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.