Marcin Tomczak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Ząbki
Marki
Zielonka
Warszawa (Praga Północ +5)
Komorów
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Matematyka70 - 90 / 60 min

Marcin Tomczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Ukończyłem studia inżynierskie na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, na kierunku Energetyka oraz jestem absolwentem renomowanego warszawskiego liceum im. Jana Zamoyskiego.

Chętnie pomogę w:

  • przygotowaniu do matury/egzaminów całorocznych
  • odrabianiu prac domowych
  • przygotowaniu do sprawdzianów
  • nadrabianiu zaległości

Lekcje indywidualne: (70 -90zł)

  • Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów liceów i techników - poziom podstawowy oraz rozszerzony
  • Zapraszam również na kursy przygotowujące do matury

Zajęcia prowadzone w małych grupach

  • 2-3 osoby – 50zł
  • 4 i więcej – 40zł

Zajęcia prowadzę w Warszawie, na Pradze Północ, 3 minuty od stacji metra Dworzec Wileński, jak również u ucznia w domu, na terenie Warszawy, Ząbek, Marek i Zielonki, jak również Komorowa i Pruszkowa.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU I ZAPISÓW JUŻ DZIŚ!

  • Więcej informacji pod numerem telefonu: 698-185-295

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
ołówekDodaj opinię
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Marcin to najlepszy korepetytor z jakim się spotykałem, gdy uczęszczałem do szkoły średniej. Potrafi wytłumaczyć wszystko jasno i klarownie, to właśnie dzięki niemu zrozumiałem ze matura z matematyki wcale nie jest taka trudna i zdałem ją bez problemu! Przy systematycznej pracy z Marcinem i chęciami do działania wyniki gwarantowane!! Jest człowiekiem z którym można łatwo nawiązać kontakt. Pamietam kiedy Marcin niejednokrotne wyciągał mnie z ciężkich chwil z matematyką i udało mi się pozaliczac te ’koszmarne’ egzaminy. W 100% polecam Marcina, z nim matematyka staje się prostsza!!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Polecam lekcje z Marcinem, bardzo dobrze zostałam przygotowana do tegorocznej matury w rezultacie mature zdałam bez większego problemu .Marcin potrafi tłumaczyć do skutku i bardzo prosto wytłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Marcin prowadzi zajęcia w sposób jasny, ale i przyjemny. Nie ma stresu, jest bardzo cierpliwy.
Kiedy pierwszy semestr skończyłam z poprawką Marcin wszystkie zadania tłumaczył po kilka razy i za każdym razem na rozne sposoby, dzieki czemu zdałam ją bez problemu.
Polecam korepetycje u Marcina! Prowadzi zajęcia w sposób ciekawy, stara sie przekazać swoją wiedzę najlepiej jak potrafi.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Super lekcje, zajęcia przebiegają w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Marcin jest świetnym korepetytorem, wszystko wyjaśni na spokojnie bez żadnych nerwów, ma dużo cierpliwości i stara się przekazać jak najwięcej wiedzy. Materiał jest przekazywany z naciskiem na potrzebne wzory - bardzo przydatne na matury.
Polecam korepetycje u Marcina wszystkim zainteresowanym !!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Super lekcje, w koleżeńskiej atmosferze i wszystko przerabiane na spokojnie. Mógłbym każdemu polecić korepetycje u Marcina. Ogólnie bardzo polecam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Marcin jest świetnym korepetytorem, na spokojnie wyjaśnia każde zagadnienie, zwraca uwagę na potrzebne wzory, których nie ma w maturalnej karcie wzorów oraz pokazuje kilka sposobów rozwiązania jednego zadania, co zdecydowanie ułatwia naukę. Dzięki jego lekcjom super zdałam maturę, mimo, że jestem humanistką ;)

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Polecam zajęcia u Marcina! Jest świetnym nauczycielem, dzięki niemu bardzo dobrze zdałam maturę. Każdy temat wytłumaczył mi najlepiej jak potrafił, bez stresu, na spokojnie, właśnie dlatego zajęcia były zawsze ciekawe! Jeśli chcesz sie przygotować do matury bądź zaliczyć zaległe sprawdziany, albo po prostu chcesz mieć dodatkowe zajęcia to bardzo dobrze trafiłeś!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Polecam bardzo korepetycje u Marcina. Wszystkie zadania potrafi cierpliwie wyjaśnić na kilka sposobów, dzięki czemu w niecałe trzy miesiące udało się nam nadrobić zaległości z 3 klas liceum. Napisanie matury to teraz żaden problem ;D

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Bardzo serdecznie polecam korepetycje u Marcina.Wszystko jasno objaśnia, jest bardzo cierpliwy i odpowiada na wszystkie pytania a ponadto pokazuje parę różnych sposobów na rozwiązanie zadań i to Ty decydujesz który jest dla Ciebie najwygodniejszy.Nadrobiłem całoroczne zaległości właśnie dzięki jego pomocy.Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Marcin jest super nauczycielem, jest bardzoo cierpliwy i nauczy cię wszystkiego z matematyki, bez problemu nadrobisz zaległości czy też przygotujesz się do matury z nim na 100% zdasz. Gorącoo polecam :D

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2014

Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem. Wszystko jasno tłumaczy i w zrozumiały sposób odpowiada na pytania ucznia. Bez problemu nadrobiłam zaległości i znacznie poprawiłam oceny. Lekcje odbywają sie w miłej atmosferze. Marcin jest cierpliwy i spokojny. Jestem bardzo zadowolona.

ołówekDodaj opinię