Marcin Tomczak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Ząbki
Marki
Zielonka
Warszawa (Praga Północ +5)
Komorów
Pruszków

Marcin Tomczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Marcin Tomczak

O mnie

Jestem studentem czwartego roku wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Studiuję na kierunku Energetyka. Ukończyłem renomowane warszawskie liceum im. Jana Zamoyskiego.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 11
  avatar
  Marcin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 listopada 2017

  Marcin to najlepszy korepetytor z jakim się spotykałem, gdy uczęszczałem do szkoły średniej. Potrafi wytłumaczyć wszystko jasno i klarownie, to właśnie dzięki niemu zrozumiałem ze matura z matematyki wcale nie jest taka trudna i zdałem ją bez problemu! Przy systematycznej pracy z Marcinem i chęciami do działania wyniki gwarantowane!! Jest człowiekiem z którym można łatwo nawiązać kontakt. Pamietam kiedy Marcin niejednokrotne wyciągał mnie z ciężkich chwil z matematyką i udało mi się pozaliczac te ’koszmarne’ egzaminy. W 100% polecam Marcina, z nim matematyka staje się prostsza!!

  avatar
  Ada
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2017

  Polecam lekcje z Marcinem, bardzo dobrze zostałam przygotowana do tegorocznej matury w rezultacie mature zdałam bez większego problemu .Marcin potrafi tłumaczyć do skutku i bardzo prosto wytłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia.

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 czerwca 2017

  Marcin prowadzi zajęcia w sposób jasny, ale i przyjemny. Nie ma stresu, jest bardzo cierpliwy.
  Kiedy pierwszy semestr skończyłam z poprawką Marcin wszystkie zadania tłumaczył po kilka razy i za każdym razem na rozne sposoby, dzieki czemu zdałam ją bez problemu.
  Polecam korepetycje u Marcina! Prowadzi zajęcia w sposób ciekawy, stara sie przekazać swoją wiedzę najlepiej jak potrafi.

  avatar
  Aleksander
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 czerwca 2017

  Super lekcje, zajęcia przebiegają w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Marcin jest świetnym korepetytorem, wszystko wyjaśni na spokojnie bez żadnych nerwów, ma dużo cierpliwości i stara się przekazać jak najwięcej wiedzy. Materiał jest przekazywany z naciskiem na potrzebne wzory - bardzo przydatne na matury.
  Polecam korepetycje u Marcina wszystkim zainteresowanym !!!

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 maja 2017

  Super lekcje, w koleżeńskiej atmosferze i wszystko przerabiane na spokojnie. Mógłbym każdemu polecić korepetycje u Marcina. Ogólnie bardzo polecam :)

  avatar
  Weronika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 sierpnia 2016

  Marcin jest świetnym korepetytorem, na spokojnie wyjaśnia każde zagadnienie, zwraca uwagę na potrzebne wzory, których nie ma w maturalnej karcie wzorów oraz pokazuje kilka sposobów rozwiązania jednego zadania, co zdecydowanie ułatwia naukę. Dzięki jego lekcjom super zdałam maturę, mimo, że jestem humanistką ;)

  avatar
  Teresa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lipca 2016

  Polecam zajęcia u Marcina! Jest świetnym nauczycielem, dzięki niemu bardzo dobrze zdałam maturę. Każdy temat wytłumaczył mi najlepiej jak potrafił, bez stresu, na spokojnie, właśnie dlatego zajęcia były zawsze ciekawe! Jeśli chcesz sie przygotować do matury bądź zaliczyć zaległe sprawdziany, albo po prostu chcesz mieć dodatkowe zajęcia to bardzo dobrze trafiłeś!

  avatar
  Kacper
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 maja 2016

  Polecam bardzo korepetycje u Marcina. Wszystkie zadania potrafi cierpliwie wyjaśnić na kilka sposobów, dzięki czemu w niecałe trzy miesiące udało się nam nadrobić zaległości z 3 klas liceum. Napisanie matury to teraz żaden problem ;D

  avatar
  Łukasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 sierpnia 2015

  Bardzo serdecznie polecam korepetycje u Marcina.Wszystko jasno objaśnia, jest bardzo cierpliwy i odpowiada na wszystkie pytania a ponadto pokazuje parę różnych sposobów na rozwiązanie zadań i to Ty decydujesz który jest dla Ciebie najwygodniejszy.Nadrobiłem całoroczne zaległości właśnie dzięki jego pomocy.Bardzo serdecznie polecam :)

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 marca 2015

  Marcin jest super nauczycielem, jest bardzoo cierpliwy i nauczy cię wszystkiego z matematyki, bez problemu nadrobisz zaległości czy też przygotujesz się do matury z nim na 100% zdasz. Gorącoo polecam :D

  avatar
  Zuzia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 listopada 2014

  Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem. Wszystko jasno tłumaczy i w zrozumiały sposób odpowiada na pytania ucznia. Bez problemu nadrobiłam zaległości i znacznie poprawiłam oceny. Lekcje odbywają sie w miłej atmosferze. Marcin jest cierpliwy i spokojny. Jestem bardzo zadowolona.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.