Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Wrocław
Warszawa
Kraków
Poznań
Łódź
Toruń
Gdańsk

Alka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/52 opinie
Dla użytkownika Alka

O mnie

Wszelaka pomoc przy przedmiocie. Masz problemy z zadaniami? Potrzebujesz powtórki do kolokwium? Egzamin tuż tuż, a Ty nic nie umiesz? Napisz - wspólnie coś wymyślimy ;)10 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji z przedmiotów "politechnicznych", doktorat w trakcie robienia ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 stycznia 2018

UWAGA !!! OSZUSTKA !!!
Po powyższym komentarzu widzę, że nie tylko ja się dałam oszukać. Pobiera zaliczkę idąc "na rękę" (bo zawsze niby wymaga całej kwoty), po czym kontakt z osobą się urywa. Miała wykonać zadanie do 24h po otrzymaniu przelewu, co oczywiście nie miało miejsca. Do celów wykonania przelewu przedstawiła się jako Magda Szymczak.
Nie wierzcie tej osobie w żadne słowa ! Wyłudzi pieniądze i nie pomoże.

avatar
Malik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 stycznia 2018

Oszustka po zapłacie nie pomogła, oczywiscie została już zgłoszona do odpowiednich organów, także nie dajcie sie złapać a ona odpowie za to :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.