Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Wrocław
Budownictwo70 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem studentem budownictwa na Politechnice Wrocławskiej i udzielę korepetycji lub pomogę zrozumieć zadania projektowe z takich przedmiotów jak: Mechanika ogólna, Wytrzymałość materiałów 1, PSB, Podstawy projektowania, Statyka budowli, Mechanika gruntów, Konstrukcje betonowe, Budownictwo ogólne 1 i 2, Budownictwo podziemne, Koleje- podstawy, Drogi- podstawy, Fundamentowanie, Budownictwo wodne, Fizyka budowli.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 01.2018
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Studentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Polecam tego korepetytora! Cały materiał wytłumaczony dokładnie i przede wszystkim ze zrozumieniem.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Polecam Marcina jako korepetytora z matematyki. Wiele razy tłumaczył mi zagadnienia związane nie tylko z matematyką, zawsze robił to w taki sposób, że zdawałoby się trudne zagadnienia, nagle stawały się proste i przejrzyste.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.