Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Poznań

O mnie

Cześć!

Jestem studentka medycyny weterynaryjnej. W 2019 roku ukończyłam liceum ogólnokształcące, dlatego tez jestem na bierząco z materiałem obowiązującym w szkole. Udzielam korepetycji z matematyki, angielskiego, biologii oraz chemii głównie dla szkół podstawowych. Istnieje możliwość korepetycji z matematyki przygotowujących do podstawowej matury z matematyki.

Swoim uczniom udostępniam niezbędne materiały do nauki, w zależności od potrzeby opieram się na materiale przerabiany aktualnie w szkole bądź „wyprzedzam” go. Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Wszelkich informacji udzielam telefonicznie oraz w wiadomości prywatnej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Przyrodniczy
Medycyna weterynaryjna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.