Maria Olejnik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomoc komputerowa. Pomoc komputerowa zdalna. Pomoc komputerowa przez telefon. Pomoc komputerowa przez telefon dla każdego. Pomoc komputerowa przez telefon dla osób starszych i seniorów. Nauka komputera przez telefon. Zdalne wsparcie komputerowe. Zdalne wsparcie informatyczne. Zdalna nauka komputera.

CENA: 50 zł. / 1 godzina

Chętnie pomogę rozwiązać problem z komputerem przez telefon, Skype lub Facebook. Od podstaw wytłumaczę jak korzystać z komputera i Internet. Nauczę obsługi klawiatury, pendrive, płyty CD, połączenia telefonu/aparatu z komputerem i przenoszenie plików. Podpowiem jak założyć pocztę elektroniczną, a także korzystania z niej. Udzielę informacji o prawidłowym poruszaniu się w Internecie.

Zapraszam do kontaktu pod numer telefonu: 666 404 969 Maria

Nauka i pomóc w obsłudze komputera jest przeznaczona dla osób w różnym wieku. Każdy człowiek może nauczyć się obsługi komputera. Uczę zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze i seniorów. Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.