Michalina Chmura

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Witajcie,
Macie problem z interpretacją tekstów, pisaniem rozprawek lub zagadnieniami gramatycznymi? Może chcecie poćwiczyć przed ważnym egzaminem? Z chęcią popracuję zarówno z dziećmi uczącymi się w szkole podstawowej, jak i młodzieżą z gimnazjum lub liceum. Zapraszam więc na wspólne lekcje :) Moją pasją jest pisanie, odkrywanie ukrytych sensów tekstów. Uczyłam się tego w szkole, jak i zajęciach dodatkowych, w trakcie przygotowań do olimpiady. Obecnie studiuję filologię romańską. Chętnie pomogę każdemu, kto czuje się lekko zagubiony w zawiłych drogowskazach języka polskiego.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.