Michalina Chmura

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Z przyjemnością udzielę lekcji osobom zarówno zupełnie początkującym, jak i tym, które postawiły już swoje pierwsze kroki w nauce francuskiego (A1-B2). Jestem absolwentką gimnazjum i liceum dwujęzycznego, a także filologii romańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Posiadam certyfikat znajomości języka francuskiego oraz spore doświadczenie w nauce osób na różnych poziomach znajomości języka. 
Bardzo chciałabym pomóc osobom zafascynowanym francuskim, który choć piękny w wymowie jest językiem wymagającym w nauce. Pracuję na zróżnicowanych, ciekawych materiałach (możliwa jest również praca z podręcznikiem zaproponowanym przez ucznia), a na zajęciach skupiam się na rozwijaniu wszystkich, niezbędnych do komunikacji kompetencji. Lekcje dostosowywane są indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Serdecznie zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.