Przemysław Pawlak

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Przemysław Pawlak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie
Dla użytkownika Przemysław Pawlak

O mnie

Hej. Mam na imię Przemek i prowadzę własną szkołę językową LevelUp. Co za tym idzie, wystawiamy faktury. Szkoła znajduje się w ścisłym centrum - na ulicy Kuźniczej 11-13/313 we Wrocławiu zaledwie 2 minuty pieszo od Rynku.

Uważam, że jednym z najważniejszych elementów sprzyjających efektywnej nauce języka obcego są przyjacielska i nieoficjalna atmosfera podczas zajęć Uczenie się języka powinno być miłym doświadczeniem, ponieważ wtedy chcemy się językiem posługiwać, co z kolei wpływa na wyniki.

Ważna informacja: Luźna atmosfera podczas zajęć, to nie jest pobłażliwa atmosfera! Na każdej lekcji sprawdzam przyswojoną wiedzę i staram się wyjaśnić ewentualne wątpliwości.

Zajęcia językowe prowadzę zazwyczaj w formie indywidualnej i zawsze dostosowuje je do Twojego poziomu językowego, tak aby nauka była najbardziej efektywna. Staram się, żeby to co robimy podczas zajęć jak najbardziej odpowiadało temu czego potrzebujesz.

Zajęcia, które prowadzę są dedykowane dla osób, które chcą doskonalić umiejętność mówienia w języku obcym (konwersacje językowe), muszą przygotować się do ważnej prezentacji lub przemówienia, chcą przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim i które chcą mieć pewność, że ich CV nie zawiera błędów.

Jeśli chcesz doskonalić umiejętności językowe z innego zakresu (wyżej niewymienionego) - napisz e-mail - na pewno dam znać czy jest to obszar, w którym mogę Ci pomóc:)

Moje metody różnią się w zależności od tego na jakim poziomie językowym jesteś oraz od Twoich potrzeb, czyli podchodzę do zajęć bardzo indywidualnie. Zazwyczaj staram się nie korzystać z podręczników.

Uważam, że podręczniki do nauki języków obcych nie dostosują się do Twoich indywidualnych potrzeb, więc wolę zazwyczaj sam tworzyć kursy. Materiały dla poziomów bardziej zaawansowanych zazwyczaj znajduję w gazetach, książkach, na Youtube, czy TED, czyli staram się zapoznać Cię z żywym językiem, z którym spotkasz się w mediach czy podczas zwyczajnych konwersacji. Jeśli chodzi o poziomy początkowe, to wprowadzam zagadnienia gramatyczne w wersji praktycznej (jak najwięcej mowy) w taki sposób, żeby uczeń mógł się wypowiadać.

Kilka słów o mnie

Jestem pasjonatem języków, więc pracę traktuję z entuzjazmem ☺ Jestem absolwentem University College Cork w Irlandii, gdzie ukończyłem 4 letnie studia filologiczne (hiszpańskim z niemieckim, ale wszystko nauczane po angielsku). Przeszedłem także przez trzyletnią filologie angielską na Wyższej Szkole Filologicznej. No i na dodatek ukończyłem studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 34
  avatar
  Damian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 marca 2021

  Zajęcia z Przemkiem rozpocząłem w celu poprawy znajomości j. angielskiego i zdobyciu płynności w mówieniu. Po grubo ponad dwóch latach nauki mogę z czystym sumieniem polecić go jako nauczyciela każdemu, komu zależy na efektywnej nauce języka obcego. Zajęcia zawsze przebiegały w wesołej atmosferze, a Przemek potrafił ukierunkować mnie, w jaki sposob się uczyc i na co zwracac szczególną uwagę. Połaczenie własnej pracy w domu i konwersacji z Przemkiem pozwoliło mi osiągnąć mój cel i w końcu mogę swobodnie posługiwać się w codziennej pracy jezykiem angielskim.

  avatar
  Gosia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 lutego 2021

  Zajęcia są oparte na autorskich materiałach i zorientowane na praktyczne wykorzystanie języka. Swobodna atmosfera, różnorodna tematyka i nauka nowego słownictwa na każdych zajęciach.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 stycznia 2021

  Polecam! Wszystko przebiega zgodnie z opisem. Dużo konwersacji i dużo nauki nowych słówek. Metoda Przemka bardzo mi odpowiada, bo pozwala utrwalić słownictwo, co jest kluczowe w przełamaniu bariery w mówieniu. Świetna atmosfera i ciekawe rozmowy. Do zajęć trzeba się przygotować i nastawić na pracę własną- ale o to chodzi w nauce języka ;)

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 stycznia 2021

  Zdecydowałem się na zajęcia z angielskiego, żeby przełamać moją barierę językową. Po 1,5 roku wiem, ze nie mogłem trafić lepiej. Zajęcia z Przemkiem polecam moim znajomym i każdemu, kto chce nauczyć się języka w sposób ciekawy w przyjemnej atmosferze.

  avatar
  Iza
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 stycznia 2021

  Na zajęcia do Przemka chodzę od prawie dwóch lat. Serdecznie polecam. Sama zaczynałam z barierą językową. Obecnie ten problem nie istnieje. Nauczanie należy do nietypowego. Uczenie się poprzez ciekawe tematy, niejednokrotnie stanowiące zainteresowania ucznia. Zachęca do ciągłej nauki: wzbogacania słownictwa i poprawy jakości wypowiedzi.

  avatar
  Marta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 stycznia 2021

  Serdecznie polecam. To najlepsze zajęcia z języka angielskiego, jakie kiedykolwiek miałam. Mój zasób słownictwa zdecydowanie się rozrósł, a mówienie po angielsku przestało mnie stresować. Ciekawe tematy i luźna atmosfera sprawiają, że lekcje z Przemkiem to przyjemność. Nawet mój tata, który wcześniej rezygnował z wielu nauczycieli, teraz wraca z zajęć z uśmiechem i chwali się w domu, co już potrafi. :)

  avatar
  Jagoda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 stycznia 2021

  Zdecydowanie polecam. Jeśli chcesz zacząć mówić lub podnieść swój poziom znajomości języka to zajęcia z Przemkiem są idealnym wyborem. Indywidualnie przygotowane autorskie lekcje pozwalają zapoznać się z "żywym językiem" i znacznie poszerzyć swoje słownictwo.

  avatar
  Grzegorz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 stycznia 2021

  W pełni polecam. Po latach komunikowaniu się w języku angielskim na niezmiennym poziomie, dzięki zajęciom prowadzonym przez Przemysława zauważam ogromny progres. Zajęcia są ukierunkowane na aspekt praktyczny co jest dla mnie bardzo ważne.
  I highly recommend !

  avatar
  Szymon
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 stycznia 2021

  Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Przemkiem. Jest bardzo dobrym nauczycielem. Jeśli chcesz nauczyć się swobodnej konwersacji w każdej sytuacji to z Przemkiem to tylko kwestia czasu. POLECAM !

  avatar
  Katarzyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 listopada 2019

  Przemek jest super partnerem do rozmowy, konwersacje przebiegają w luźnej atmosferze i naprawdę pomagają, nie tylko w ćwiczeniu angielskiego ale również w rozwoju osobistym i biznesowym. Bardzo polecam :)

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 listopada 2019

  Polecam wszystkim szukającym kogoś z autorskimi metodami dydaktycznymi. Przemysław potrafi przełamać w ludziach barierę językową i strach przed mówieniem. Cierpliwość i konsekwencja w wykonywanych zadaniach na 100% przyczynią się do osiągnięcia ustalonego celu.

  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 października 2019

  Zdecydowanie polecam. Przede wszystkim zajęcia są ciekawe, przez co mówienie staje się naturalne i łatwiej jest przełamać barierę językową. Do tego Przemek nieźle motywuje do przygotowywania się do zajęć (słownictwo, tematy dotyczące naszych zainteresowań).

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 października 2019

  Z Przemkiem można w bezbolesny sposób pokonać barierę niechęci do mówienia w obcym języku. Tematy nigdy się nie kończą, ponadto forma zajęć jest dostosowana pod ucznia. Godzinka zajęć upływa bardzo szybko, w miłej atmosferze, a wychodzi się z dużą dawką wiedzy. Gorąco polecam zajęcia z Przemkiem, sama na pewno jeszcze wrócę żeby doszlifować swój angielski :)

  avatar
  Gabrysia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 października 2019

  Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście.
  Przemek wyciągnął mnie z lęku przed konwersacją w języku angielskim.
  Należałam do przypadków beznadziejnych, a jednak znalazł na mnie sposób i pozbyłam się blokady językowej.
  Lekcje są bezstresowe i przyjemne.

  Jeśli szukacie dobrego, uśmiechniętego i pełnego zaangażowania nauczyciela to gorąco polecam!!!

  avatar
  Aleksandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 października 2019

  Serdecznie polecam Przemka w zasadzie każdemu. Trafiłam do niego zupełnie przez przypadek i byłam bardzo zadowolona. Podejście indywidualne w zależności od oczekiwań. Nie oznacza to braku wymagań, czy dyscypliny. Moim głównym założeniem było przełamanie bariery w mówieniu po angielsku, co z pomocą Przemka udało mi się stopniowo osiągnąć. W moim subiektywnym odczuciu zauważyłam postęp w ‘angielskim’ całościowo. Bardzo miło wspominam same lekcje i ich formę. Mobilizacja do zadań i przygotowywania się do kolejnych lekcji była czymś naturalnym. Żałuję, że wyłącznie z braku czasu zawiesiłam lekcje. Może kiedyś powrócę. Who knows. Gorąco Państwu polecam tego korepetytora.

  avatar
  Bartosz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 października 2019

  Najlepszy korepetytor z jakim miąłem przyjemność współpracować...do Przemka trafiłem na ok 2 miesiące przed rozpoczęciem nowego kontraktu na którym obowiązującym językiem jest angielski...Przemek pozwolił mi się rozgadać, przełamać barierę mówienia. Dużo pracy zależy oczywiście od nas samych tj. słówka, słówka, słówka, ale metody Przemka są rewelacyjne i co najważniejsze skuteczne...Sam Przemek to całkiem fajny gość i parzy świetną kawę:) Mam szczerą nadzieje, że przyjdzie nam jeszcze razem współpracować. Polecam i pozdrawiam.

  avatar
  Malwina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 lipca 2018

  Przemek wyciągnął mnie w mówieniu 'od zera do milionera' , a dodam, że nie trafił na prosty przypadek :) Ma wypracowany indywidualny tryb nauczania, który rewelacyjnie się sprawdza. Jest mega sympatycznym człowiekiem, , ale potrafi być wymagający jeśli potrzeba. Jeśli komuś zależy to naprawdę efekty przychodzą szybko i są zadziwiające. Konwersacje u Przemka są naprawdę ciekawe, dostosowane do potrzeb i zainteresowań, ma on też niestandardowe podejścia do zagadnień gramatycznych, co ułatwia wdrażanie gramatyki w mówienie. Ogólnie serdecznie polecam!

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 lipca 2017

  Zajęcia z Przemkiem to czysta przyjemność. Jest on super nauczycielem, który w bardzo przystępny sposób potrafi wyjaśnić gramatykę. Zna triki, które sprawiają, że zapamiętywanie różnych zagadnień na prawdę przychodzi łatwiej. Jeśli chodzi o konwersację, z Przemkiem nikt nie musi martwić się o tematy do rozmowy, dzięki czemu lekcje upływają naprawdę szybko i przyjemnie, Ty uczysz się nowych słów i otwierasz na obcy język a ponadto dowiadujesz się wielu ciekawych i czasem zaskakujących rzeczy. Przemek do swoich zajęć podchodzi na prawdę bardzo rzetelnie, jest zawsze przygotowany do zajęć, ma plan, ale daje swoim uczniom również możliwość wpływania na tematykę zajęć, pilnując żeby poprzeczkę ciągle podnosić. Naprawdę polecam spróbować zajęć z Przemkiem! Taki nauczyciel to skarb! :)

  avatar
  Maciek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 lipca 2016

  Zajęcia przez Przemka są naprawdę super i ciekawie prowadzone. Do tematu podchodzi profesjonalnie ale też na luzie. Po za samą nauką języka można się dowiedzieć ważnych rzeczy np. że Bill Gates nie był aktorem :P Serdecznie polecam zajęcia z Przemem :)

  avatar
  Aleksandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 lutego 2016

  Zajęcia z Przemkiem są dopasowywane do każdej osoby indywidualnie, dlatego też są bardzo wartościowe.
  Przyjazna atmosfera, zero stresu, luźne rozmowy, ale też i ciężka praca - to wszystko tworzy klimat, który motywuje do działania :)
  To właśnie dzięki Przemkowi otworzyłam się na język angielski!

  avatar
  Natalia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 lutego 2016

  Chcesz nauczyć się w końcu mówić po angielsku albo nie możesz przełamać się do konwersacji? Już po pierwszych zajęciach zobaczyłam poprawę a bariera językowa zniknęła nie wiem kiedy :) polecam! Zero stresu, super atmosfera, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, więc nigdy nie jest nudno :)

  avatar
  Marysia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 listopada 2015

  Przemek to nauczyciel, który nie tylko potrafi przekazać wiedzę w jasny sposób oraz utrwalić już poznany materiał, ale również osoba, która zaraża optymizmem i motywuje do jeszcze cięższej pracy. Przemek stawia wysoko poprzeczkę oraz dużo wymaga - oczekuje solidnego przygotowania do zajęć, ale też sam dużo od siebie daje. Dzięki takiemu podejściu zajęcia są skuteczne, ale też przyjemne. Atmosfera na zajęciach jest luźna dzięki czemu można zacząć swobodnie rozmawiać. Jak coś, to polecam:)

  avatar
  Martyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 listopada 2015

  Zajęcie z Przemkiem są nie tylko bardzo efektywne ale i przyjemne. Dołączam się do wszystkich opinii poniżej i potwierdzam w 100%. Polecam wszystkim, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego ale też tym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Jest motywacja, jest solidne przygotowanie i świetna atmosfera. Do tego zajęcia w centruma, ciepła kawa (lub herbata). Tym, którzy się wahają, mówię - naprawdę warto, nie będzieice żałować :)

  avatar
  Barbara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 marca 2015

  Przemek to świetny nauczyciel! Jego zajęcia są bardzo interesujące, a atmosfera przyjazna i sprzyjająca nauce.
  Tematy lekcji są różnorodne i przybierają rozmaite formy. Są to m.in. ćwiczenia z gramatyki, artykuły branżowe, filmiki z youtube'a. Nie ma klepania nudnych tematów z jednej książki!
  To, co mi się bardzo podoba, to systematyczne powtórki z całego przerobionego materiału. Dzięki temu słownictwo czy gramatyka zostają w głowie na dłużej ;) Trzeba przygotowywać się do zajęć - tylko zaangażowanie obu stron daje prawdziwe efekty. Nie zawsze jest łatwo, ale Przemek potrafi zmotywować do pracy.
  Jemu pierwszemu (a przed nim wielu nauczycieli próbowało bez skutku) udało się przekonać mnie do swobodnego posługiwania się językiem angielskim. Pozbyłam się blokady językowej raz na zawsze! :)

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 marca 2015

  Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Za każdym razem lekcje realizowane są w innej formie - artykuły z gazet/internetu, filmy, ćwiczenia z gramatyki przedstawione w przystępny sposób (tak, że wszystko da się zrozumieć!), lista tematów do dyskusji. Atmosfera na zajęciach jest bardzo luźna, koleżeńska i są ciastka lub czekolada :) Polecam wszystkim, którzy tak jak ja potrzebują podszkolić swój angielski!

  avatar
  Jacek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 marca 2015

  Zaangazowanie to jest to slowo, ktore najbardziej oddaje charakter Przemka na zajeciach. Lekcje z jednej strony sa prowadzone bardzo profesjonalnie a zarazem nie czuc klimatu szkoly i presji ze strony nauczyciela dzieki czemu wiedza przekazywana jest w sposob lekki i bardzo przyswajalny. Polecam kazdemu lekcje z Przemkiem. Ja jestem zadowolony w 100%.

  avatar
  Iza
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 marca 2015

  Przemek to świetny dydaktyk, stara się dostosować formę nauki do każdego indywidualnie. Jest bardzo zaangażowany w nauczanie, co dodatkowo motywuje. Na zajęciach nigdy nie jest sztywno i nudno, a przy tym jest wydajnie. Bardzo polecam Przemka jako nauczyciela ;)

  avatar
  Maja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 marca 2015

  Przemek to jeden z lepszych nauczycieli jacy mnie uczyli jezyka angielskiego. Potrafi w sposob interesujacy oraz zabawny przekazac wiedze. Ponizsze komentarze to sama prawda jednak trzeba sie uczyc i przygotowywac na zajecia bo inaczej ma sie przechlapane ! ;)

  avatar
  Kamila
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 marca 2015

  Podpisuje sie pod wszystkimi wypowiedziami poniżej. Jestem bardzo zadowolna przede wszystkim z efektów, które stały sie szybko widoczne oraz ze sposobu prowadzenia zajęć. Przemek jest bardzo rzetelną osobą i potrafi zainteresować uczniów ciekwymi tematami.

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 marca 2015

  W samych superlatywach jedynie mogę się wypowiedzieć o Przemku. Bardzo dobry nauczyciel, na zajęciach panuje znakomita atmosfera. Nie jest sztywno i nudno. Raczej bardzo koleżeńsko, ale wciąż profesjonalnie. Polecam serdecznie, nie widzę możliwości, aby ktoś mógł być niezadowolony.

  avatar
  Angelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 marca 2015

  Nie wiem jak to robi. Faktem jest to, że ma ogromny talent i umiejętność uczenia, a to rzadkie cechy wśród tych, którzy starają się uczyć innych ludzi. Podczas zajęć z Przemkiem nagle WIESZ I ROZUMIESZ – angielski staje się prostszy!

  avatar
  Renata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 marca 2015

  Przemek - świetny , zaangażowany nauczyciel,interesujące zajęcia wymagające pracy i uwagi,wciąż nowe tematy i różnorodne sposoby testowania zdobytej wiedzy.Gorąco polecam takie lekcje:)

  avatar
  Damian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 marca 2015

  Opis jest w 100% prawdziwy. Miałem zajęcia z angielskiego z Panem Przemysławem i jestem bardzo zadowolony. Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób, z bardzo indywidualnym podejściem. Na początku krótki test, a później dopasowanie poziomu oraz tematów do ucznia, z częstym sprawdzaniem postępów. Żadne pytanie nie zostawało bez odpowiedzi, każdka pomyłka była poprawiona. Zajęcia są prowadzone w koleżeńskiej atmosferze - możliwa jest rozmowa na każdy temat, oczywiście po angielsku ;) Nie miałem zajęć z języka hiszpańskiego, ale jeśli są prowadzone w taki sposób jak zajęcia z języka angielskiego, to szczerze polecam.

  avatar
  Radosław
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 marca 2015

  w szkole mam zajęcia konwersacyjne z Przemkiem, podoba mi się urozmaicony, angażujący styl prowadzenia zajęć, zawsze jest coś nowego, polecam

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.