Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka60 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!

Mam na imię Łukasz i jestem studentem Budownictwa na Politechnice Białostockiej. Wiedzę, którą nabyłem przy nauce do matury rozszerzonej z matematyki oraz fizyki chciałbym wykorzystać i pomóc Tobie przy problemach, które Cię napotkały. Zapraszam na zajęcia, podczas których przekonasz się, że matematyka to nie taki trudny przedmiot, a fizyka jest ciekawsza niż sądzisz!

Lekcje zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań ucznia, tak aby ułatwić przyswojenie i zrozumienie danego materiału. Zajęcia ze mną to przede wszystkim elastyczne podejście, nastawione na pokonywanie słabości ucznia. W pierwszej kolejności przeprowadzam rozmowę, mającą na celu zidentyfikowanie potencjalnych problemów i braków.  

Zajęcia przebiegają w miłej, przyjaznej dla ucznia atmosferze, jestem cierpliwy, ale też wymagający, potrafię zmotywować do nauki i pokazać, że matematykę oraz fizykę da się zrozumieć.

Udzielam korepetycji zarówno jako jednorazowych zajęć, co tydzień lub kilka spotkań w tygodniu. Pomagam również przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej oraz rozszerzonej.    

W przeszłości udzielałem już korepetycji z obu przedmiotów dla podstawówek oraz szkół średnich. Ze swojej strony oferuję także duży zakres materiałów egzaminacyjnych jak i również typowo szkolnych.

Cennik (poziom podstawowy):

  • fizyka (szkoła podstawowa) 60/90min - 60/90zł
  • fizyka (szkoła średnia) 60/90min - 70/100zł
  • matematyka (szkoła podstawowa) 60/90min - 60/90zł
  • matematyka (szkoła średnia) 60/90min - 70/100zł

Cennik (poziom rozszerzony):

  • fizyka 60/90min - 100/140zł
  • matematyka  60/90min - 100/140zł

Jestem do dyspozycji w każdym dniu tygodnia. Jeżeli się zdecydowałeś/aś, czekam na telefon. Gdybym nie odbierał, proszę o sms.

Dojazd do ucznia jest wliczony w cenę, zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 01.2022
Politechnika Białostocka
Inżynier
01.2022 - aktualnie
Politechnika Białostocka
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2019 - 06.2020
Korepetycje
W przeszłości udzielałem korepetycji z matematyki oraz fizyki dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2022

Córka zaczęła przygotowania do matury z matematyki. Pan Łukasz jest osobą cierpliwą, potrafiącą wszystko wytłumaczyć w przejrzysty sposób, co potwierdzają bardzo dobre oceny ze sprawdzianów. Szczerze polecam Pana Łukasza!

Łukasz

Dziękuję bardzo! Nie siadamy na laurach i pracujemy dalej :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Pan Łukasz jest niesamowitą osobą, dzięki niemu mój syn polubił matematykę, która stała się jasna i nawet prosta. Z całego serca polecam każdemu lekcje z Panem Łukaszem!

Łukasz

Dziękuję bardzo, polecam się na przyszłość :)

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Pan Łukasz pomógł mojemu synowi w przygotowaniach do poprawki z matematyki. Miał sporo zaległości, ale dzięki wiedzy i indywidualnemu podejściu Pana Łukasza, syn zdał maturę. Polecam każdemu!!!

Łukasz

Dziękuję bardzo, polecam się na przyszłość :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Łukasza. Młody, z ogromną wiedzą, profesjonalnie i indywidualne podchodzi do ucznia.

Łukasz

Dziękuję bardzo

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Bardzo polecam Pana Łukasza. Dzięki korepetycjom syn uporał się z problemami z matematyki i zdał egzamin ósmoklasisty na wysokim poziomie.

Łukasz

Dziękuję bardzo, polecam się na przyszłość.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Moja córka już długo korzysta z lekcji z Panem Łukaszem. Miała duże problemy z matematyką, ale dzięki korepetycjom zdała egzamin śpiewająco :) Pan Łukasz jest przede wszystkim cierpliwym i dokładnym człowiekiem. Umie wszystko w łatwy sposób wytłumaczyć i przedstawić. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać.

Łukasz

Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.