Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

Nazywam się Ola i od 6 lat prowadzę dodatkowe zajęcia z angielskiego. Studiuję zarządzanie na US. Uczę metodą zabaw nie tylko dzieci z klas 1-3, ale i trochę starsze. Uważam, że nauka lepiej "wchodzi" poprzez różnego rodzaju piosenki, gry, zabawy czy zadania, które uczniowie lubią. Staram się również uczyć nową metodą jaką jest użycie wszelkiego rodzaju multimediów, które pobudzają słuch, wzrok i mowę. Używam nagrań i filmików, dzięki którym uczniowie osłuchują się z native speakerami (czyli osobami, które na codzień mówią w języku angielskim). Jestem bardzo elastyczna na prośby rodzica jeśli chodzi o realizację materiału. Posiadam dużo materiałów, które przygotowuję w cenie zajęć.

Prowadzę również zajęcia w większych grupach. Przy 2 uczniach cena wynosi 65 zł.

UWAGA! Zajęcia tylko na PRAWOBRZEŻU. (Mieszkam w Dąbiu).

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.