Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Witam

Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Logopedia Ogólna i kliniczna.
Chętnie udzielę pomocy z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, uczeniu się oraz nadrabianiu zaległości uczniów.Nauczę czytania, pisania,zrozumienia bieżącego materiału oraz przygotuję ucznia do sprawdzianów.Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą.Dane zagadnienie tłumaczę uczniowi na różne sposoby, aż przyswoi wiedzę w najlepszy dla Niego sposób.Lekcje prowadzone są w bezstresowej atmosferze by uczeń mógł w pełni skoncentrować się na swojej pracy.
Serdecznie zapraszam.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
2 lata doświadczenia w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.