Klaudia Komosa

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Klaudia Komosa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

Jestem studentką trzeciego roku wydziału lekarskiego w Łodzi i absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w  Łodzi. Uczyłam się w klasie o rozszerzeniu biologiczno-chemiczno-matematycznym, a na studia dostałam się bezproblemowo ze średnią z egzaminów ponad 90% . Moje doświadczenie z przeszłości sprawia, że wiem ile czasu trzeba poświęcić na odpowiednie przygotowanie się do lekcji, sprawdzianu czy egzaminu. Wiem też, jakie metody nauczania się sprawdzają i co zrobić, by osiągnąć oczekiwane wyniki.

Przez lata swojej nauki odkryłam wiele metod, które pozwolą łatwiej przyswoić wiedzę. Do swoich uczniów podchodzę z wyrozumiałością i cierpliwością. Podczas lekcji ustalimy plan działania, który sukcesywnie będziemy wypełniać aby dojść do Twojego upragnionego celu. Korzystam ze sprawdzonych przez siebie podręczników i zadań, a podczas zajęć zapewniam materiały do ćwiczeń. Wystarczy tylko chęć i determinacja, a gwarantuję, że wspólnie osiągniemy sukces :)

Zapraszam na korepetycje.W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt w wiadomości przez tą witrynę bądź telefoniczny: 662359086.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 04.2017
I LO im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
biol-chem-mat
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Chodziłam już wcześniej na zajęcia do innych korepetytorów, jednak dopiero zajęcia z p. Klaudią spełniły w 100% moje oczekiwania. Polecam

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Na zajęcia do Klaudii chodzę już od roku i widzę niesamowitą zmianę w swoich ocenach w szkole i rozumieniu chemii. Korepetycje z nią sprawiły, że chemia stała się prosta i przyjemna. Z wyprzedzeniem przerabiamy materiał, który dopiero będę mieć w szkole, dzięki czemu zawsze jestem przygotowana i czuję się pewnie. Klaudia zapewnia dla mnie ogrom materiałów do pracy z różnych źródeł, więc zawsze mogę jeszcze poćwiczyć w domu zagadnienia, o których się uczę. Dzięki temu nie martwię się już o wynik mojej matury z chemii. Gorąco polecam tę korepetytorkę!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
19 lutego 2020

W końcu zaczęłam rozumieć coś z chemii i zdałam! Także bardzo polecam

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

2 godziny starczyły żeby z Klaudią nadrobić połowe materiału do poprawki. Jestem juz po egzaminie i zdałem nie wiem co bym bez niej zrobił :)

avatar
Nicola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Przygotowywałam się z Klaudia do matury z matematyki na poziomie podstawowym i mój wynik przerósł moje oczekiwania! Nawet gdy nie było jeszcze wyników to byłam pewna, ze zdałam! Klaudia podchodzi bardzo indywidualnie do każdego, słuchała i zawsze miała przygotowane to, z czego czułam, ze potrzebuje pomocy. Dała mi wiele wskazówek oraz sposobów na rozwiązywanie zadań, które potem użyłam na swojej maturze. Polecam korepetycje z Klaudią bo myśle, ze jest w stanie pomoc każdemu!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Klaudia przygotowywała mnie do matury podstawowej z matematyki w tym roku, i mimo, że jeszcze nie ma wyników, to wiem, że zdałam i to z całkiem niezłym wynikiem! Bardzo polecam tą korepetytorkę ;)

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2019

Z całego serca polecam Klaudię. To bardzo kompetentna z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do ucznia osoba. Uczy mojego syna chemii i matematyki. Dzięki niej osiąga on z tych przedmiotów najlepsze oceny w klasie, a chemię pokochał i zaczął wiązać z nią przyszłość.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Z czystym sumieniem polecam Klaudię! Dzięki zajęciom z nią poprawiłam maturę z chemii, dzięki czemu dostałam się na wymarzony kierunek. Naprawdę skuteczna pomoc ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.