Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Częstochowa
Kłobuck
Zabrze
Katowice
Zawiercie
Opole
Gliwice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 - 100 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego. Studiowałem na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam ponad 7-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z fizyki na wszystkich poziomach.

Oferuję solidne przygotowanie do:
- sprawdzianów, kartkówek, odpowiedzi i klasówek,
- egzaminu ósmoklasisty,
- pomoc w nadrabianiu zaległości w szkole – możliwość jednorazowego spotkania przed sprawdzianem, klasówką.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zajęcia odbywają się wyłącznie online z wykorzystaniem komunikatora oraz tablicy interaktywnej - w celu poznania wszystkich szczegółów zapraszam do kontaktu.

Tłumaczę prostym i zrozumiałym językiem. System nauki dostosowuję indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Gwarantuję cierpliwość, zaangażowanie, miłą atmosferę i poprawę wyników. Zapewniam własne materiały dydaktyczne, kserówki, autorskie zadania, zadania i arkusze maturalne. Zapraszam!

Ceny:
Zajęcia indywidualne - 100zł/60min
2 osoby - 70zł/60 min
3 osoby - 50zł/60min

tel. 693 250 087 mail: lukmus@onet. pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Magister
Lekarski
Kursy i szkolenia
05.2011
Egzamin Maturalny
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Lekcje z panem Łukaszem są prowadzone w miłej atmosferze, w przystępnej formie. Jest cierpliwym nauczycielem, tłumaczy aż do skutku, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i zadaje prace domowe, które są później weryfikowane. Realizuje materiał bieżący, równocześnie zwracając uwagę na wymagania maturalne. Lekcje online są równie efektywne. W razie wątpliwości z fizyki chętnie służy pomocą :) serdecznie polecam!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Polecam korepetycje zawsze pan łukasz jest przygotowany i dobrze tłumaczy

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Pan Łukasz jest osobą niezwykle godną polecenia. Mimo krótkiej współpracy dał radę wytłumaczyć mi najważniejsze pojecia potrzebne do matury rozszerzonej z chemii, których sam nie zdołałem przerobić. Mój wynik na maturze (ok.95%) pokazuje, że lekcje z Panem Łukaszem są naprawdę wartościowe. Polecam tego korepetytora zarówno dla maturzystów jak i młodszych uczniów. Pan Łukasz potrafi przekazać swoją wiedze w sposób bardzo przejrzysty i klarowny, tak aby każdy mógł go zrozumieć. Polecam serdecznie, maturzysta 2019. :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2018

Polecam w 100% tego korepetytora. Pan Łukasz tłumaczy chemię w prosty i bardzo ciekawy sposób, rzetelnie przygotował mnie do matury. Zawsze mogłem zadawać dużo pytań i każde zadanie sprawiające mi problem zostało przejrzyście wyjaśnione na zajęciach. Dzięki całorocznej systematycznej pracy (mnóstwo rozwiązanych zadań maturalnych i arkuszy) z Panem Łukaszem udało mi się dostać na wymarzony kierunek - lekarski. Polecam serdecznie!!!:)

avatar
Natasza i Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Pan Łukasz przygotowywał moją córkę do egzaminu gimnazjalnego z fizyki i chemii. Wszystkie zagadnienia, które na początku wydawały się dla niej "czarną magią" zostały wyjaśnione w przejrzysty, przystępny sposób. Ze spokojem jutro podejdzie do egzaminu z przedmiotów ścisłych. Dziękujemy i polecamy zajęcia z Panem Łukaszem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2018

Polecam Pana Łukasza w stu procentach. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć, tłumaczy w bardzo przystępny sposób nawet najtrudniejsze zagadnienia chemiczne. Na zajęciach tworzy super atmosferę. Dzięki niemu nadrobiłam wszystkie zaległości i jestem spokojna o maturę.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panem Łukaszem. Starannie przygotował mnie do matury z chemii(poziom rozszerzony). Udało mi się dostać na wymarzony kierunek. Jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Polecam! ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2017

Świetny nauczyciel. Profesjonalnie i szybko wytłumaczył mi chemię nieorganiczną. Pan Łukasz ma bardzo dobry kontakt z uczniem i jest doskonale przygotowany merytorycznie. Widać, że uczył już wielu uczniów. Polecam wszystkim!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Polecam! Pan Łukasz jest bardzo dobrym korepetytorem, Jest cierpliwy, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały, dzięki niemu szybko nadrobilam zaległości w szkole. Pan Łukasz jest bardzo rzetelny, nigdy się nie spóźnia, nie przekłada zajęć,zawsze jest przygotowany. Doskonały nauczyciel, polecam!!!:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2015

Polecam!
Pan Łukasz ma bardzo dobre podejście do ucznia, świetnie tłumaczy zgromadzony materiał, na lekcjach panuje miła i bezstresowa atmosfera.
Jestem bardzo zadowolona z korepetycji :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Doskonały nauczyciel.
We właściwy i prosty sposób przekazuje wiedzę, ponadto tłumaczy na prostych przykładach, aby każdy zrozumiał.
Sympatyczny, punktualny i zawsze przygotowany.
Polecam!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

Bardzo dobry korepetytor. Pomógł mi szybko nadrobić zaległości. Tłumaczy w prosty i oczywisty sposób. Jedno wynika z drugiego, zawsze można się zapytać, kiedy się czegoś nie rozumie. Polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.