Łukasz Bernat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Świętoszów
Szprotawa
Żagań

Opis ogłoszenia

Absolwent kierunku nauczanie fizyki z matematyką UMCS w Lublinie (licencjat), Współczesnej Fizyki Stosowanej oraz nauczyciel fizyki i matematyki w Niepublicznym Zespole Szkół w Wiechlicach udzieli korepetycji, rozwiąże zadania, pomoże w nauce do testów gimnazjalnych i nowej matury. Oferuję także sprawozdania z pracowni fizycznych. Pracownia zerowa, pierwsza, druga, pracownie specjalistyczne. Możliwość dojazdu do ucznia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.