Łukasz Bernat

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Świętoszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 50 / 45 min

Łukasz Bernat

Opis ogłoszenia

Absolwent kierunku nauczanie fizyki z matematyką UMCS w Lublinie (licencjat), Współczesnej Fizyki Stosowanej były nauczyciel w szkołach publicznej i niepublicznej, obecnie specjalista ds IT udzieli korepetycji z fizyki, matematyki i informatyki. Podczas korepetycji stawiam nacisk na zrozumienie zagadnień, a nie wbijanie młotkiem do głowy, że 2+2=4 bo tak jest i już. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.