Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Śródmieście +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 / 60 min

Luiza Sulej

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Jestem studentką kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Udzielam korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej oraz licealnej.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które rozpoczęło się jeszcze przed moimi studiami. Swoich uczniów staram się motywować do nauki, a sam temat przedstawiam pod różnym kątem. W ten sposób wybieram metodę, która najlepiej pozwoli uczniowi zrozumieć dane zagadnienie. Kładę największy nacisk właśnie na zrozumienie tematu, ponieważ uważam, że jest to podstawa do rozwiązania każdego zadania.

Oferuję pomoc przy przygotowaniu do sprawdzianów/klasówek/kartkówek, ale także przy nadrabianiu zaległości oraz odrabianiu prac domowych. Gwarantuję indywidualne podejście do ucznia, zaangażowanie oraz miłą atmosferę. Na życzenie ucznia posiadam także dodatkowe materiały, które przybliżą omawiane zagadnienie.

Planuję tematy zajęć z wyprzedzeniem oraz zwracam uwagę na najistotniejsze elementy zagadnienia, co na pewno jest bardzo pomocne i skuteczne przy rozwiązywaniu zadań maturalnych.

Od swoich uczniów wymagam systematyczności i zaangażowania.

Lekcje odbywają się w mieszkaniu na Bliskiej Woli bądź też z dojazdem do ucznia po wcześniejszym uzgodnieniu.

Ponadto oferuję także korepetycję z matematyki.

Zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt mailowy lub telefoniczny, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona! Serdecznie zapraszam do współpracy.

Tel. 510 198 718
W przypadku nieodebrania połączenia bardzo proszę o kontakt SMS

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.