Luisa Preciado

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Gdańsk
Pruszcz Gdański

Luisa Preciado

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Luisa Preciado

O mnie

Hola Chicos!!Soy Luisa de Colombia, estoy en Polonia disfrutando del país y su cultura, estoy completamente enamorada de las sopas polacas, son mi debilidadMe gusta pasar el tiempo conociendo mas de la cultura, probando platos y tomando café!===Cześć!Mam na imię Luisa, pochodzę z Kolumbii i obecnie mieszkam w Polsce, ciesząc się Wasym krajem i kulturą. Jestem do granic możliwości zakochana w polskich zupach, to moja największa słabość!W wolnych chwilach uwielbiam poznawać nowinki kulturowe, próbować nowego jedzenia i przede wszystkim: kawę!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Uczę się hiszpańskiego od jakiegoś czasu, wobec czego miałem okazję korzystać z lekcji u kilku różnych nauczycieli i bez dwóch zdań Luisa świetnie wypada na tym tle. Lekcje są bardzo konkretne i widać zaangażowanie w przygotowanie materiałów, a dodatkowo uczy w swobodnej i luźnej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.