Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Inowrocław
Gniewkowo
Pakość
Barcin
Piechcin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/53 opinie

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka polskiego za zakresu literatury, gramatyki. Przygotuję do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Oferuję również pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, a także korekty prac dyplomowych. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także dysponuję licznymi materiałami, które ułatwiają solidną naukę.

W nowym roku szkolnym zapraszam na specjalne zajęcia przygotowujące do matury - kompletna powtórka epok literackich wraz z lekturami oraz praca na arkuszach maturalnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Super, Pani Justyna jest cierpliwa, stosuje różne metody nauki, także dzieci się nie nudzą, a łatwo przyswajają wiedzę, bez trudności nawiązuje kontakt, jestem bardzo zadowolona i dzieci również.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Polecam, biorę korki od 8 miesięcy i są efekty,widzę niżej post że pani nie ma zdolności nauczania ,czyżby to konkurencja ? Z Pustego i Salomon nie naleje. Pozdrawiam

avatar
t7o
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 stycznia 2017

odradzam po roku zero efektów ,Pani nie ma zdolności nauczania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.