Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Inowrocław
Gniewkowo
Pakość
Barcin
Piechcin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka polskiego za zakresu literatury, gramatyki. Przygotuję do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Oferuję również pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, a także korekty prac dyplomowych. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także dysponuję licznymi materiałami, które ułatwiają solidną naukę. Jestem magistrem dziennikarstwa, ale też pasjonatką literatury, dlatego zależy mi na tym, by wiedza, którą zdobywa uczeń nie służyła jedynie zdaniu egzaminów, ale rozbudzała w nim chęć czytania, analizowania i korzystania ze zdobytej wiedzy :) 

W nowym roku szkolnym zapraszam na specjalne zajęcia przygotowujące do matury - kompletna powtórka epok literackich wraz z lekturami oraz praca na arkuszach maturalnych. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2012
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
stosunki międzynarodowe, specjalność: dyplomacja i prawo konsularne
10.2012 - 12.2014
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Pani Justyna przygotowywała mnie do matury z biologii. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i normalna sympatyczna atmosfera bez spin i stresu.
Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Super, Pani Justyna jest cierpliwa, stosuje różne metody nauki, także dzieci się nie nudzą, a łatwo przyswajają wiedzę, bez trudności nawiązuje kontakt, jestem bardzo zadowolona i dzieci również.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Polecam, biorę korki od 8 miesięcy i są efekty,widzę niżej post że pani nie ma zdolności nauczania ,czyżby to konkurencja ? Z Pustego i Salomon nie naleje. Pozdrawiam

avatar
t7o
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 stycznia 2017

odradzam po roku zero efektów ,Pani nie ma zdolności nauczania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.