Agnieszka Deja

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao!

Zapraszam Cię do poznania języka włoskiego. 

Jeśli lubisz się uczyć – to wspaniale, ale nie tutaj – ze mną będziesz poznawać język tak by stał się Twoją drugą naturą, by przestał być obcy.

Sprawne władanie kolejnym językiem jest jak posiadanie kolejnego życia, jak nowy świat. Możliwość komunikacji bez barier daje mnóstwo nowych możliwości zawodowych, społecznych i prywatnych.

Dla mnie języki są pasją. To nie tylko słowa, które można przetłumaczyć, ale też sposób bycia, styl życia, temperament . Właśnie tą pasją chce się dzielić, chce przekazywać radość poznawania i porozumiewania się nowym językiem.

Poznałam bliżej kilka krajów europejskich (m.in: Włochy, Anglia, Holandia), nie z książek czy internetu, ale z własnego doświadczenia, mieszkając wśród prawdziwych ludzi , pracując w ich środowisku i ucząc się funkcjonować na ich sposób latami.

Jak się domyślasz najbliższe mojemu sercu są Włochy i właśnie język włoski jest dla mnie tym najpiękniejszym dlatego znajomością tego języka chcę się z Tobą podzielić.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu początkujących jak i zaawansowanych.

Nie praktykuje lekcji próbnych, zamiast tego chętnie porozmawiam (bezpłatnie i niezobowiązująco) o tym jakie są Twoje cele językowe oraz czy i jak możemy je wspólnie osiągnąć.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Z Agnieszką uczę się od kilku miesięcy i nareszcie robię zauważalne postępy, lekcje zawsze są ciekawe i inspirują mnie do dalszej pracy. Szczerze polecam, bo o dobrego i zaangażowanego lektora jest bardzo trudno!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.