Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Warszawa

Luca

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Luca

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2016
Roma Tre
Architektura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Luca to świetny nauczyciel, zawsze uśmiechnięty i przygotowany do zajęć. Zajęcia nigdy nie są nudne, a nauka przychodzi z przyjemnością. Dostosowuje program do potrzeb ucznia, pomaga zapamiętać wyrazy dzięki zabawnym skojarzeniom, ciekawie opowiada o Italii. Często wyjeżdżam, ale dzięki zajęciom zdalnym mogę uczestniczyć w nich bez problemu. Serdecznie polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2022

Szukałam nauczyciela, który nauczy mnie podstaw języka włoskiego przed wyjazdem do Toskanii i całe szczęście znalazłam Lucę! Nasze cotygodniowe zajęcia stały się moją ulubioną częścią tygodnia. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób, w bardzo przyjemnej atmosferze. Luca to osoba, która absolutnie kocha to, co robi, a jego indywidualne podejście do ucznia zachęca do nauki. Spontaniczną przygodę z językiem włoskim zaczynałam z Lucą od zera, a z lekcji na lekcję tylko utwierdzam się w przekonaniu, że był to właściwy wybór. Teraz stałam się pasjonatką języka oraz kultury włoskiej i czekam na więcej!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Luca jest fantastycznym dydaktykiem, potrafi w sposób przystępny i cierpliwy wyjaśnić wszelkie niejasności związane z językiem włoskim. Jednocześnie jest bardzo pogodnym człowiekiem, z dużą dozą dystansu do siebie, lubiącym swoją pracę i kontakt z ludźmi. Luca jest zawsze przygotowany, zawsze merytoryczny i jednocześnie w łagodny sposób umie skorygować ewentualne błędy czy potknięcia. Było to podwójnie trudne, bowiem zaczynaliśmy od zera i nauka odbywała się online. Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas i z pewnością wybrałabym go po raz kolejny.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Zajęcia prowadzone w ciekawy i różnorodny sposób. Spersonalizowane materiały świetnie wspierają naukę języka włoskiego. W dodatku często pojawiają się krótkie przykłady powtórkowe przy okazji nowej lekcji. Luka jest zawsze przygotowany, przesympatyczny i komunikatywny, dlatego lekcje mijają w mgnieniu oka. Zaczynałam naukę od zera i po kilku lekcjach widziałam duży postęp. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Luca jest super nauczycielem, zawsze przygotowany, entuzjastycznie nastawiony do każdych zajęć. Potrafi dostosować się do poziomu ucznia i przygotowuje zajęcia mając na uwadze indywidualne cele ucznia, w moim przypadku jest to mówienie:) Chętnie pogada na każdy temat, a nawet poradzi jak poprawić czas w bieganiu! :P Jedyne co wkurza to jego poziom polskiego, chciałbym mówić po włosku tak dobrze jak Luca po polsku XD. Polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Mój ulubiony nauczyciel! Materiały zawsze przygotowane na czas, lekcje dostosowane w 100% pod indywidualne umiejętności ucznia, co jest wielkim plusem. Przemiła i zachęcająca do rozmowy atmosfera, zawsze czekam na wspólne zajęcia! Jednak najważniejszym aspektem zajęć z Lucą jest to, że najbardziej skupia się na nauce żywego, mówionego języka - coś czego zawsze brakowało mi u innych nauczycieli! Polecam z całego serca.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

W lutym postanowiłam poszukać korepetytora z języka włoskiego i zdecydowałam się skontaktować się z Luca. Był to naprawdę świetny wybór, ponieważ jest naprawdę super nauczycielem. Na każde zajęcia przygotowuje materiały, które są bardzo przydatne do nauki języka. Chciałabym także zwrócić uwagę na osobowość Luca, ponieważ dawno nie spotkałam tak sympatycznej i pomocnej osoby. Po każdych zajęciach czuję, że nauczyłam się czegoś nowego, a Luca poprawił mi humor.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Lekcje z Lucą to czysta przyjemność! Zajęcia są prowadzone w przemiłej atmosferze, z poczuciem humoru, a jednocześnie bardzo profesjonalnie. Systematyczne powtórki, odpowiedni dobór materiałów i dużo konwersacji już od pierwszych zajęć sprawiają, że nie wiadomo kiedy zaczyna się mówić po włosku :) Szczerze polecam zajęcia z Lucą :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Luca jest niesamowitym lektorem! Pełen entuzjazmu, super życzliwy, zabawny i zaangażowany.
Zajęcia prowadzi z nastawieniem na natychmiastowe wykorzystanie wprowadzonego materiału, co sprawia, że zajęcia są bardzo efektywne. Na początku zajęć zawsze wraca do poprzedniego materiału utrwalając go. Przy czym atmosfera zawsze jest luźna, co dodatkowo motywuje, by bez stresu chłonąc wiedzę.
Bardzo polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Bardzo, bardzo polecam naukę włoskiego z Lucą. Jest zarówno wspaniałym nauczycielem, jak i wyjątkowo sympatycznym człowiekiem. Lekcję są zawsze ciekawe, prowadzone tak, że nauka to sama przyjemność. Luka przygotowuje na każdą lekcję nowe rzeczy...i zawsze sprawdza poprzedni materiał, co jest dużą motywacją do systematycznej nauki. Jeśli chcesz połączyć przyjemność nauki z poznawaniem kultury włoskiej, to Luca jest najlepszym wyborem :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Bardzo dobry to za mało. Znakomity, perfekcyjny, świetnie przekazuje wiedzę w bardzo przyjaznej atmosferze. Materiały do lekcji są przekazywane na czas. Zdecydowanie polecam tego nauczyciela, najlepszy wybór :)

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Uczę się z Luca od lipca i jestem pod wrażeniem jak łatwa i przyjemna może być nauka włoskiego! Świetne materiały, pozytywne podejście do ucznia i idealny, trafiony w 10 poziom trudności (a należę do tych ambitniejszych uczniów)Każda lekcja to nie tylko dawka wartościowej wiedzy, ale też możliwość poznania wyjątkowej włoskiej osobowości. Naprawdę polecam Lucę jako korepetytora!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.