Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz (całe miasto)
Bydgoszcz (całe miasto)
Faktura VAT

O mnie

Zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego oraz tłumaczeniami (jestem tłumaczem przysięgłym) od wielu lat. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Mam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci na osobach dorosłych kończąc. Posiadam ciekawe, sprawdzone materiały do nauki hiszpańskiego, a moje metody są naprawdę niezawodne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 06.1994
NKJO
Licencjat
specjalnośc hiszpańska
11.1994 - 06.1998
Uniwersytet Warszawski
Magister
Iberystyka
Kursy i szkolenia
01.2000
uprawnienia tłumacza przysięgłego
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Collegium Salesianum
10.2013 - aktualnie
KPSW Bydgoszcz

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.