Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Gliwice
Rybnik
Bytom
Zabrze
Żory
Kraków
Tychy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek200 - 300 / 180 min

Krzysztof J

Opis ogłoszenia

Architekt, absolwent Politechniki Śląskiej z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nauki rysunku. Od 8 lat skutecznie przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych na Architekturę, Architekturę Wnętrz i ASP. Uczniowie zajmują topowe miejsca na listach przyjęć.

Jestem założycielem i instruktorem studio rysunku działającego w Katowicach, Gliwicach i Rybniku: RYSUNEKSTUDIO . PL. Przygotowuję uczniów w oparciu o skuteczny, autorski program tworzony przez lata i sprawdzony na bardzo wielu przypadkach, który dostosowuje indywidualnie do ucznia. Z racji pełnionej funkcji w studio, jestem na bieżąco z wymaganiami egzaminacyjnymi uczelni architektonicznych i artystycznych w całej polsce.

Oferuje kompleksowe przygotowanie jak i doraźną pomoc w wybranych zagadnieniach rysunkowych, konsultacje prac, przeglądy i pomoc w tworzeniu teczki prac itd. Udzielam również lekcji intensywnych w przypadkach niewielkiej ilości czasu do egzaminu.

Zapraszam na lekcje indywidualne, na których przekazuję mój cały know-how dziedziny rysunkowej pod egzaminy na architekturę / architekturę wnętrz. 
Cena zależy od liczby umówionych zajeć i ich miejsca.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.