Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zgierz
Ozorków
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem licealistką z klasy maturalnej, która chętnie udzieli korepetycji z języka angielskiego do poziomu B1 (komunikatywnego) na terenie Zgierza, Ozorkowa oraz Łodzi (głównie Bałuty, Śródmieście, Stare Polesie. Inne dzielnice do ustalenia). Bardzo lubię pracować z dziećmi i mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji (głównie chemia, jednak zdarzało mi się też uczyć dzieci angielskiego). Nie chcę być nauczycielem, chcę być towarzyszem na drodze do posługiwania się językiem. Do każdego podchodzę indywidualnie i dostosowuję się do jego możliwości oraz zachęcam do samodzielnej pracy. Zaopatruję we własne materiały.
Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.