Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zgierz
Ozorków
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia20 / 60 min

Martyna

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii (zakres gimnazjum oraz liceum na poziomie podstawowym) na terenie Zgierza, Ozorkowa oraz Łodzi (głównie Bałuty, Śródmieście, Stare Polesie. Inne dzielnice do ustalenia).
Jestem uczennicą klasy maturalnej o profilu biologiczno-chemicznym w I Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi.
Utrzymuję przyjazną atmosferę na zajęciach, lubię zapytać ucznia o to jak mu idzie w szkole (tego typu pogawędek nie wliczam w czas lekcji). Dostosowuję się do potrzeb ucznia, nie gonię z materiałem na siłę, jestem otwarta na pytania. Wymagam zaangażowania w zajęcia, sama również jestem zaangażowana. Przygotowuję materiały przed zajęciami, dlatego z góry ustalam temat zajęć.

W ciągu roku szkolnego preferuję prowadzenie zajęć w ciągu weekendu, w miarę możliwości jestem zdolna również do współpracy w ciągu tygodnia. W ciągu wakacji - do ustalenia

Bardzo sobie cenię kontakt z rodzicami ucznia, lubię informować ich na bieżąco o postępach.

W razie potrzeby chętnie udzielę dodatkowych informacji i czekam na państwa telefon.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.