Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 50 / 60 min

Olga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka angielskiego z korepetytorką z 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym.
W swojej dotychczasowej pracy zajmowałam się zarówno prowadzeniem zajęć z podstaw języka angielskiego dla najmłodszych, jak i przygotowaniem (w szczególności młodzieży) do testów i egzaminów certyfikacyjnych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu udało mi się zgromadzić bazę interesujących materiałów w wersji papierowej i multimedialnej, których używam w trakcie prowadzonych zajęć. W nauczaniu stawiam na systematyczność, zadaję dużo pracy domowej, ponieważ uważam, że praca na zajęciach to jedynie połowa sukcesu.
Moim głównym celem jest prowadzenie zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Nauczanie to moja pasja i swoim zaangażowaniem staram się motywować moich uczniów do osiągania coraz lepszych rezulatów :)

Zajęcia mogą odbywać się u mnie, wówczas ich cena to: 40zł/h lub z dojazdem do ucznia 50/h

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota12:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2014

Bardzo polecam korepetytorkę, współpraca z nią opiera się na profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do ucznia :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2014

Profesjonalnie prowadzone zajęcia, bardzo dobre przygotowanie pod kątem egzaminów i miła atmosfera. Na pewno warto polecić!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2014

Polecam! Niesamowita wiedza i kompetencje nauczycielki! Zarówno jeżeli chodzi o przygotowanie do egzaminu, jak i praktyczny, codzienny angielski!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.