Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Śródmieście +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski35 / 60 min

Milena

Opis ogłoszenia

Jestem studentką I roku studiów magisterskich na kierunku logopedia ogólna i kliniczna. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością nauczycielską z logopedią. Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej.
Oferuję pomoc w opracowaniu bieżącego materiału, zagadnieniach związanych z gramatyką, ortografią, formami pisemnymi etc, a także naukę czytania dla najmłodszych.
Moje doświadczenie obejmuje również pracę z dziećmi dyslektycznymi.

Jestem osobą miłą i bezkonfliktową. Bardzo lubię pracę z dziećmi, o czym najlepiej świadczy wybrany przeze mnie kierunek studiów :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.