Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Kraków
Nowy Sącz
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski46 - 64 / 60 min

Fabio

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Chcesz poznać włoską kulturę i nauczyć się pisać i mówić w najpiękniejszym języku świata? Zacznij przygodę z włoskim ze mną :)

Ciao, piacere di conoscerti. Nazywam się Fabio i jestem z Modeny. Moje motto brzmi „ucz się i baw się dobrze!”, więc gwarantuję interesujące i przyjemne lekcje ! Włoski to język bez granic i wieku: wszyscy są mile widziani na moich zajęciach. Większość moich uczniów ma od 25 do 40 lat, ale regularnie uczę też dzieci i osoby starsze . Jeśli nigdy wcześniej nie uczyłeś się włoskiego, to teraz jest odpowiednia pora: pomagam również początkującym :)

Rozumiem, że gramatyka jest bardzo często trudna do zrozumienia, dlatego mam wiele ćwiczeń i podręczników , które pomogą Ci zrozumieć zasady i zastosować je w praktyce. Oprócz tego będziemy również pracować nad wymową i swobodnymi konwersacjami, abyś poczuł się pewniej w rozmowach z Włochami niezależnie od sytuacji.

Brzmi interesująco? W takim razie zarezerwuj bezpłatną lekcję próbną, aby zacząć ze mną! :) Lekcje kosztują od 48 do 67 zł za godzinę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2019 - aktualnie
Preply
07.2019 - aktualnie
Verbling
02.2020 - aktualnie
italki

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.