Ostatnia aktywność:
26 dni temu
Online
Kraków
Nowy Sącz
Katowice

O mnie

Ciao, piacere di conoscerti. Nazywam się Fabio i jestem z Modeny. Pomagam początkującym oraz zaawansowanym uczniom włoskiego, młodzieży i dorosłym. Specjalizuję się w lekcjach gramatyki, słownictwa, wymowy oraz pisaniu. Zabawa jest dla mnie najważniejsza, dlatego oferuję przyjemne i angażujące lekcje :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2019 - aktualnie
Preply
07.2019 - aktualnie
Verbling
02.2020 - aktualnie
italki

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.