Daria Lorkowska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką drugiego roku lingwistyki stosowanej; język angielski z językiem niemieckim. Udzielę korepetycji uczniom na poziomie klasy podstawowej/gimnazjum/średniej. Oferuję pomoc przy rozwiązywaniu zadań domowych, tłumaczeniu oraz zrozumieniu materiału. Posiadam przydatne materiały do nauki języka niemieckiego, certyfikat DSD II, staż językowy oraz doświadczenie zdobyte w pracy za granicą. Lekcje mogą odbywać się internetowo, z dojazdem lub w mieszkaniu korepetytora. Godziny spotkań do ustalenia.Jestem otwarta oraz wprowadzam w zajęcia miłą atmosferę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Lingwistyka stosowana język angielski z językiem niemieckim
Kursy i szkolenia
.
Certyfikat DSD II
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.