Karolina Kowalik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Ożarów Mazowiecki
Pruszków
Piastów
Brwinów
Marki
Zielonka
Ząbki
Warszawa

Opis ogłoszenia

Witam,
zajmuję się wyrównywaniem szans dzieci w początkowych etapach edukacji. Nauka czytania metodą prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania). Nauka poprawnego pisania. Trening ręki. Nauka oparta o wykorzystanie nowoczesnych technologii. Praca z dziećmi z dysleksją. Trening logicznego myślenia ułatwiający rozumienie zagadnień matematycznych w pierwszych latach szkoły. Kreatywne i nowoczesne podejście do nauczania matematyki. Ciekawe pomysły na lekcje.

Zapraszam do kontaktu.
Karolina Kowalik

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.