Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Ruda Śląska (Ruda Śląska)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeżeli Pani/Pana dziecko boryka się z trudnościami w czytaniu, pisaniu lub z matematyką - zapraszam do kontaktu. Edukacja poprzez zabawę z kreatywnymi pomocami dydaktycznymi, to prawdziwy klucz do sukcesu! Jestem czynną nauczycielką, pracującą z dziećmi w różnym wieku. Oferuję korepetycje z edukacji wczesnoszkolnej na terenie Rudy Śląskiej i okolic. Dojazd do klienta (do 5 km za darmo, każdy kolejny 5 zł). Z uwagi na wykształcenie, dodatkowo możliwa jest konsultacja logopedyczna, gdyby rodzica coś niepokoiło.Serdecznie zapraszam do kontaktu! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Pedagogika
10.2019 - 06.2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Logopedia
Kursy i szkolenia
.
Kurs pierwszej pomocy
.
Inne liczne kursy
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.