Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Warszawa
Łódź
Radom

O mnie

I have taught students in The United States, South America, Thailand, and China. I previously taught at a large language school in Cuenca, Ecuador. Before that I taught for a year at a large university in Harbin, China. I enjoy working with students of all ages, but I do not work with children. In addition to teaching general English, I also teach business English.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.1980 - 07.1985
Thomas Jefferson School of Law
Law
Kursy i szkolenia
09.2007
IELTS Training Specialization Certificate
09.2007
TESOL/TESL/TEFL Certification (140 hours)
10.2008
TOEFL Training Specialization Certification
01.2009
Business English Specialization Certification
Doświadczenie
06.2009 - aktualnie
English Teacher

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.