Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Ogrody +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Lucyna

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego, zarówno na poziomie szkoły podstawowej, jak i liceum. Obecnie studiuję na 3. roku kierunku lekarskiego, ale wciąż pasjonują mnie języki obce. Niemieckiego uczyłam się przez 12 lat, w tym przez 6 lat na poziomie rozszerzonym. W liceum zdobyłam certyfikat DSD na poziomie C1, a na maturze rozszerzonej uzyskałam 98%. Oferuję pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, objaśnianiu i utrwalaniu bieżącego materiału oraz inne formy, do ustalenia. Gwarantuję swobodną i spokojną atmosferę oraz dostosowanie do potrzeb i poziomu ucznia. Możliwość dojazdu do ucznia, najlepiej okolice Łazarz/Grunwald. Preferowany kontakt SMS :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.