Iwona Lewandowska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Żyrardów
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Aktualnie jestem studentką dwóch kierunków: farmacji i biotechnologii, a udzielaniem korepetycji zajmuję się od kilku lat.

Jeśli Państwa dzieci posiadają trudności w odrabianiu prac domowych lub nauce zapraszam do kontaktu ze mną chętnie pomogę.

Cechuję mnie duża cierpliwość i dobre podejście do najmłodszych uczniów, które wypracowałam przez wieloletnią pomoc w nauce dzieciom z mojej rodziny a także, wśród dzieci znajomych.

Z chęcią pomogę w nadrabianiu zaległości jak i rozwijaniu pasji zarówno z przedmiotów ścisłych jak matematyka, biologia czy chemia, jak też zrozumieniu zagadnień języka polskiego i opanowaniu największych tajników historii.

Możliwy dojazd do ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.