Weronika Lisowska

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
Online
Lublin
Zamość
Chełm
Biała Podlaska
Puławy
Świdnik
Kraśnik
Łuków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji dla maturzystów i  studentów. Specjalizuje się w takich dziedzinach jak matura z matematyki, matematyka studia, chemia, fizyka, mechanika, elektrotechnika. W zakresie moich zainteresowań są przedmioty z wydziału mechanicznego, elektrycznego i chemicznego. Jeśli naprawdę chcesz dobrze zdać maturę albo kolokwium bez poprawek, to zapraszam na korepetycje :) Jeśli chodzi o cenę to w zależności od poziomu i tematyki wynosi ona około 20zł/h. Napisz do mnie maila! Na pewno odpowiem :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.