LINGUA NOVA Szkoła Języków Obcych, Tłumaczenia, Centrum Edukacji

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kalisz
Opatówek
Ostrów Wielkopolski
Nowe Skalmierzyce
Gołuchów
Szałe
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W Kaliszu Lingua Nova rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2007 roku. Jej główna siedziba znajduje się przy ul. Serbinowskiej 5 i to właśnie tutaj odbywa się większość zajęć. Szkolenia dla firm ze względu na wygodę słuchaczy, najczęściej prowadzone są w siedzibie zleceniodawcy.

Mając na względzie bezpieczeństwo oraz wygodę uczniów zajęcia prowadzimy także na terenie placówek oświatowych w Kaliszu i jego okolicach. Świadczymy również profesjonalne usługi językowe dla pracowników firm (współpracują z nami największe firmy, posiadające swe siedziby w Kaliszu) oraz wielu innych instytucji na terenie Kalisza i okolic.

Posiadamy doświadczenie w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń językowych. Gwarantujemy najwyższą jakość i skuteczność nauczania.

Proponujemy kursy językowe, dzięki którym nauka języków obcych staje się łatwa i przyjemna. Specjalizujemy się w przekazywaniu wiedzy w sposób przystępny oraz kompleksowy. Oferujemy zdobywanie wiedzy poprzez naturalne konwersacje oraz ciekawe i profesjonalnie organizowane kursy językowe. Nauka języka wymaga indywidualnego podejścia oraz rozbudowanego programu nauki. Prowadzone przez nas kursy dopasowane są do potrzeb i oczekiwań konkretnych grup odbiorców. Przewidujemy inny program nauki dla dorosłych oraz dla dzieci w różnym wieku. Oferujemy odrębne kursy językowe dla studentów i dla osób pracujacych zawodowo. Tworzymy grupy według poziomu wiedzy i intensywności, z jaką uczestnicy pragną się uczyć. Dostosowujemy naszą ofertę do sytuacji aktualnie panującej na rynku oraz do wymagań stawianych naszym Klientom oraz Ich dzieciom przez dynamiczny rozwój cywilizacyjny.

Oferujemy:

√ Kursy dla dzieci, dorosłych i firm,
√ Kameralne grupy,
√ Zajęcia grupowe, indywidualne lub w specjalnych prywatnych grupach
dedykowanych,
√ Wykwalifikowaną kadrę lektorską,
√ Dostęp do zasobów biblioteki szkolnej,
√ Profesjonalną opiekę i konsultacje metodyczne,
√ Bezpłatne warsztaty językowo-rozwojowe,
√ Raty 0%.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

LINGUA NOVA Szkoła Języków Obcych, Tłumaczenia, Centrum Edukacji
ul. Serbinowska 5
62-800 Kalisz
NIP: 6181213612

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.